Noskaties Ivo Fomina dziesmas Nekas jau nebeidzas video!

0 Komentāru
Noskaties Ivo Fomina dziesmas Nekas jau nebeidzas video!
Ekrānšāviņš

Mūziķis Ivo Fomins, kurš pašlaik intensīvi strādā pie jaunā albuma, skatītāju un klausītāju vērtējumam nodod jaunāko veikumu – aktuālā singla Nekas jau nebeidzas video, informē izdevniecība MicRec.

”Mēs nebijām plānojuši lielbudžeta video ar dekorācijām. Gribējās piefiksēt sajūtas, kādas bija, ierakstot šo dziesmu studijā. Man šķiet, ka tas mums ir izdevies” saka Ivo Fomins.

Vienkāršā video autors, operators un montētājs ir liepājnieks un ierakstu studijas vadītājs Ivars Sudmalis, pie kura ierakstīts arī dziesmas audio. Gala miksu veicis Jānis Kalve Labo ierakstu studijā.

Jaunāko Ivo Fomina studijas albumu plānots izdot šopavasar, kad iecerēta arī dziedātāja akustisko koncertu sērija Latvijā un Lielbritānijā. Ar šo dziesmu mūziķis kā īpašais viesis startēs arī mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2014 apbalvošanas koncertceremonijā.

”Mana un manas grupas biedru galvas ir pilnas ar jaunām idejām, un mēs ar nepacietību gaidām izdevību tās realizēt. Jūtu sevī vēl daudz spēku radīt jaunas dziesmas un sniegt koncertus. Par koncertiem šogad esmu īpaši piedomājis, un manā akustisko koncertu sērijā būs iespēja dzirdēt tādas manu populārāko dziesmu versijas, kādas nekad agrāk nebūsiet dzirdējuši. Nekas jau nebeidzas, viss tikai sākas!” teic mūziķis.

0 Komentāru