Noskaties Ivo Fomina dziesmas Nekas jau nebeidzas video!

Komentāri

Mūziķis Ivo Fomins, kurš pašlaik intensīvi strādā pie jaunā albuma, skatītāju un klausītāju vērtējumam nodod jaunāko veikumu – aktuālā singla Nekas jau nebeidzas video, informē izdevniecība MicRec.

”Mēs nebijām plānojuši lielbudžeta video ar dekorācijām. Gribējās piefiksēt sajūtas, kādas bija, ierakstot šo dziesmu studijā. Man šķiet, ka tas mums ir izdevies” saka Ivo Fomins.

Vienkāršā video autors, operators un montētājs ir liepājnieks un ierakstu studijas vadītājs Ivars Sudmalis, pie kura ierakstīts arī dziesmas audio. Gala miksu veicis Jānis Kalve Labo ierakstu studijā.

Jaunāko Ivo Fomina studijas albumu plānots izdot šopavasar, kad iecerēta arī dziedātāja akustisko koncertu sērija Latvijā un Lielbritānijā. Ar šo dziesmu mūziķis kā īpašais viesis startēs arī mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2014 apbalvošanas koncertceremonijā.

”Mana un manas grupas biedru galvas ir pilnas ar jaunām idejām, un mēs ar nepacietību gaidām izdevību tās realizēt. Jūtu sevī vēl daudz spēku radīt jaunas dziesmas un sniegt koncertus. Par koncertiem šogad esmu īpaši piedomājis, un manā akustisko koncertu sērijā būs iespēja dzirdēt tādas manu populārāko dziesmu versijas, kādas nekad agrāk nebūsiet dzirdējuši. Nekas jau nebeidzas, viss tikai sākas!” teic mūziķis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl