Noskaties! Filmas par Hariju un Meganu, kas atklāj karalisko kāzu aizkulises

Pievienot komentāru
Noskaties! Filmas par Hariju un Meganu, kas atklāj karalisko kāzu aizkulises
AP/Scanpix

Laikā, kad Lielbritānijā valda karalisko kāzu neprāts, TVPlay piedāvā par baltu velti noskatīties divas izcilas dokumentālās filmas, kas pavērs priekškaru uz Britu karaļnama aizkulisēm.

Meklē abas filmas ŠEIT!

”Karalisko kāzu noslēpumi”

2018. gada 19. maijā notiek kārtējās un ilgi gaidītās britu karaļnama kāzas – princis Harijs mij gredzenus ar amerikāņu aktrisi Meganu Mārklu.

Šīs kāzas ir piecu mēnešu rūpīgas plānošanas kulminācija, un notiek divus gadus pēc Harija un Meganas pirmās tikšanās.

Dokumentālā filma ieskatās karalisko kāzu aizkulisēs – kā tās tiek organizētas šodien un kā tika organizētas agrāk? Kādas pārmaiņas notikušas no laikiem, kad karaliskajā ģimenē ienāca princese Diāna? Intervijas ar kāzu organizatoriem un karaliskajai ģimenei tuvu stāvošiem cilvēkiem ļauj ieskatīties kāzu norisē no saderināšanās brīža līdz pat medusmēnesim.

”Harijs un Megana”

Divu gadu laikā kopš satikās Velsas princis Harijs un amerikāņu aktrise Megana Mārkla, daudz par viņiem ir rakstīts. Daudzi ir analizējuši viņu dzīves un viņu attiecības – šo mūsdienu pelnrušķītes stāstu, taču neviens to visu nezina labāk par viņiem pašiem.

Kā sākās viņu dzīves, kā viņi izauga tūkstošiem kilometru viens no otra, kā dzīvoja dažādās sabiedrībās, kā satikās un kā iemīlējās – stāsta paši gada gaidītākā notikuma, karalisko kāzu, vaininieki – Harijs un Megana.