Noskaidrots ”Eirovīzijas” atlases finālistu četrinieks

Komentāri
Noskaidrots ”Eirovīzijas” atlases finālistu četrinieks
Foto: Picture Agency

Svētdien, 19. februārī, kļuvuši zināmi tie četri mākslinieki, kuri turpinās cīņu par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā dziesmu konkursā ”Eirovīzijas” maijā Ukrainā.

”Eirovīzijas” atlases finālam kvalificējušies grupas ”Triana Park” un ”My Radiant You”, The Ludvig un Santa Daņeļeviča.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pusfinālā uzstājās Linda Leen ar ”Who is in Charge”, The Ludvig ar ”I’m In Love With You”, grupa ”Franco Franco” ar ”Up”, Santa Daņeļeviča ar ”Your Breath”, Lauris Valters ar ”Magic Years”, grupa ”Triana Park” ar ”Line”, Miks Dukurs ar ”Spiritual Priest” un grupa ”My Radiant You” ar ”All I Know”.

Žūriju pusfinālā jau tradicionāli pārstāvēja Kaspars Roga, Guntars Račs, un DJ Rudd, kuriem šajā reizē pievienojās Petri Mannonens (Petri Mannonen) no ierakstu kompānijas ”Universal Music Group” (Somija).

Jau ziņots, ka starptautiskais ”Eirovīzijas” dziesmu konkurss šogad notiks Ukrainas galvaspilsētā Kijevā. Pusfināli norisināsies 9. un 11. maijā, bet fināls – 13. maijā. Latvijas pārstāvis ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā startēs pirmā pusfināla otrajā daļā.

Foto: ceļā uz “Eirovīziju” – krāšņās priekšatlases

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl