Normunds Laizāns nesmādē buļļa pautus

Komentāri

Ēst gatavošana mūsdienās vairs nav mazais, klusais hobijs, ar ko nodarbojas virtuvē. Tā ir mode, tas ir “trends”, bez tā vienkārši nevar. Katram, kurš prot vismaz uzcept olu, ir savs blogs internetā, un, starp citu, tieši kulinārijas blogi ir vieni no lasītākajiem.

Īsā brīdī starp mēģinājumiem raidījuma Bez Tabu Dzīves smalkumi komanda notvēra aktieri Normundu Laizānu, kurš centīgi gatavojas 5. marta pirmizrādei Vīnes meža stāsti Latvijas Nacionālajā teātrī. Zinot to, ka Normunds ir ne tikai meistarīgs aktieris, bet arī lielisks pavārs, lūdzām viņu dalīties savā gatavošanas pieredzē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Rokforas tipa sieriņš, tomātiņš, avokado – to visa sagriež gabaliņos, samiksē kopā ar salātiņiem. Vistas filejiņu vai nu uzgrilē vai uzcep uz panniņas. Un siltu virsū. Atkal siekalas saskrēja,” recepti atklāj aktieris.

”Esmu ēdis suņa šašliku, bet nezinot. Krievu armijā. Ejam, pērkam, viss garšīgi. Pēc diviem mēnešiem to šašliku veikaliņu aizklapē ciet. Prasām, kāpēc. Mūsu komandieris saka: ”Šķībacainais tirgoja suņa šašliku.” Un pēc tam, kad sāk domāt, – varbūt tā garša bija drusku citādāka,” atceras Normunds Laizāns.

Vairāk skaties video!

Lasi vēl