Noklausies Prāta vētras jauno dziesmu Ziemu apēst!

Komentāri
Noklausies Prāta vētras jauno dziesmu Ziemu apēst!
Publicitātes foto

Grupas Prāta vētras gaidāmā albuma pirmais singls Ziemu apēst no šodienas klausāms Latvijas radiostacijās, bet dziesmas videoversija skatāma ziemuapest.lv, informē grupas menedžere Guna Zučika.

Dziesmas Ziemu apēst skices autors ir Jānis Jubalts, kurš sākotnēji dziesmu grupas biedriem īsti nav pat gribējis rādīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Pēc neilgas pierunāšanas mēs dzirdējām iestrādi, un, jāsaka, tā mūs uzreiz apbūra gan ar savu vienkāršību, gan neparastajiem vārdiem,” stāsta Renārs Kaupers.

Daļu dziesmas teksta Jānis Jubalts esot veidojis, saliekot bilžu parakstus, atrastus sociālajā vietnē Instagram. Līdzīgi kā ar dziesmu Maybe un Lantern ierakstu, dziesmas Ziemu apēst mūzika un teksts esot radies ātri un ieraksta procesā īpaši nav mainīts, norāda G. Zučika.

Dziesmas video skatāmas īpaši izveidotā vietnē ziemuapest.lv.

Berlīnē ierakstīto albumu 7 soļi svaiga gaisa jau šobrīd ir iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā eKase.lv – katram pircējam dāvanā jaunais singls Ziemu apēst mp3 formātā. Savukārt, izvēloties albumu saņemt kādā no DPD Paku Bode vietām visā Latvijā, tā piegāde ir bez maksas dienu pirms albuma oficiālās iznākšanas.

Jau ziņots, ka 7 soļi svaiga gaisa koncerti notiks 25. jūlijā Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij, 31. jūlijā Reņķa dārzā Ventspilī, 15. augustā Pauku priedēs Valmierā un noslēguma koncerts izskanēs 29. augustā New Hanza City teritorijā Rīgā.

Biļešu tirdzniecība tikai pirmās trīs dienas par īpašu cenu – 21 eiro, tās nopērkamas eKase.lv un t/c Spice info centrā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl