Noklausies Prāta vētras jauno dziesmu Ziemu apēst!

Komentāri
Noklausies Prāta vētras jauno dziesmu Ziemu apēst!
Publicitātes foto

Grupas Prāta vētras gaidāmā albuma pirmais singls Ziemu apēst no šodienas klausāms Latvijas radiostacijās, bet dziesmas videoversija skatāma ziemuapest.lv, informē grupas menedžere Guna Zučika.

Dziesmas Ziemu apēst skices autors ir Jānis Jubalts, kurš sākotnēji dziesmu grupas biedriem īsti nav pat gribējis rādīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Pēc neilgas pierunāšanas mēs dzirdējām iestrādi, un, jāsaka, tā mūs uzreiz apbūra gan ar savu vienkāršību, gan neparastajiem vārdiem,” stāsta Renārs Kaupers.

Daļu dziesmas teksta Jānis Jubalts esot veidojis, saliekot bilžu parakstus, atrastus sociālajā vietnē Instagram. Līdzīgi kā ar dziesmu Maybe un Lantern ierakstu, dziesmas Ziemu apēst mūzika un teksts esot radies ātri un ieraksta procesā īpaši nav mainīts, norāda G. Zučika.

Dziesmas video skatāmas īpaši izveidotā vietnē ziemuapest.lv.

Berlīnē ierakstīto albumu 7 soļi svaiga gaisa jau šobrīd ir iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā eKase.lv – katram pircējam dāvanā jaunais singls Ziemu apēst mp3 formātā. Savukārt, izvēloties albumu saņemt kādā no DPD Paku Bode vietām visā Latvijā, tā piegāde ir bez maksas dienu pirms albuma oficiālās iznākšanas.

Jau ziņots, ka 7 soļi svaiga gaisa koncerti notiks 25. jūlijā Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij, 31. jūlijā Reņķa dārzā Ventspilī, 15. augustā Pauku priedēs Valmierā un noslēguma koncerts izskanēs 29. augustā New Hanza City teritorijā Rīgā.

Biļešu tirdzniecība tikai pirmās trīs dienas par īpašu cenu – 21 eiro, tās nopērkamas eKase.lv un t/c Spice info centrā.

Lasi vēl