Noklausies Dona jauno dziesmu Pašā ielas galā no jaunā albuma Sibīrija!

Pievienot komentāru
Noklausies Dona jauno dziesmu Pašā ielas galā no jaunā albuma Sibīrija!

Dons laiž klajā otro singlu no 13. februārī gaidāmā albuma Sibīrija. Singls, kas izskanēs arī visos septiņos jaunā albuma svinēšanas koncertos Palladium, radies, remdējoties bērnības atmiņās, norāda mūziķa pārstāve Ilze Jansone.

“Kā visas dziesmas, arī Pašā ielas galā ir dziesma par mani. Man bērnībā pašā ielas galā auga bērzi, tā man ir ļoti spilgta atmiņa. Teksts ir ļoti burtisks, varbūt pat naivs, bet tas bērnības naivums ir tīrs un remdējošs, tas ir vajadzīgs. Bērnības atmiņās es atgriežos, kad meklēju mieru un stabilitāti ikdienas steigā un skrējienā. Dziesmas skanējums būtiski atšķiras no man ierastā, šeit iedvesmojos no ķeltu mūzikas,” stāsta Dons.

Dziesmas Pašā ielas galā vārdu autors ir Ingus Bērziņš, mūzikas autors Dons, dziesmas producenti ir Dons un DJ Rudd, tā ierakstīta Hodila Studios Valmierā un Mute Studija, dziesmu miksējis Gatis Zaķis, māsterējis Ģirts Laumanis. Ierakstā piedalījušies Mārcis Auziņš (ģitāra), Toms Poišs (bass), Rūdolfs Dankfelds (bungas).

Jaunā albuma Sibīrija svinēšanas koncerti notiks koncertzālē Palladium 13., 14., 15., 17., 19., 20. un 21. februārī. Biļetes uz koncertiem vēl var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā. Albums Sibīrija klajā nāks 13. februārī.