No ledus izgatavotu mūzikas instrumentu spēlmaņi pulcējas īpašā festivālā

Komentāri

Norvēģijas kalnos uz ziemeļiem no Oslo mazā ciematā Geilā notiek ikgadējais ledus mūzikas festivāls. Mūziķi, kuri uzstājas šajā festivālā, pārsvarā ir no Skandināvijas. Savus instrumentus viņi izgatavo no ledus, kas pieejami turpat kalnu pakājēs.

Tā kā mūzikas instrumenti veidoti no ledus, pasākuma rīkotājiem norises vieta jāuztur zem 0 grādu temperatūras, lai tie neizkustu. Visātrāk izgatavojamais instruments no ledus ir mazais pūtēja rags. Daudzus no ragiem veido atbilstoši paredzētajai mūzikas izrādei, jo tā forma maina skaņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Papildus radīti vairāki citi instrumenti, piemēram, kokles, marimbas un bungas.

Vairāk skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl