Nesenākais Charlie Hebdo eksemplārs sasniedz astronomisku summu

Komentāri
Nesenākais Charlie Hebdo eksemplārs sasniedz astronomisku summu
Foto: AFP/ Scanpix

Kāds franču satīriskā žurnāla Charlie Hebdo eksemplārs, kas iznāca pirms terorakta, izstādīts interneta izsolē par 100 tūkstošiem eiro.

Izdevuma vāku rotā pretrunīgi vērtētā franču rakstnieka Mišela Velbeka saržs. Visi 60 tūkstoši žurnāla eksemplāri pēc uzbrukuma no kiosku letēm pazuda nekavējoties un jau ap pusdienlaiku sāka parādīties interneta izsolēs par astronomiskām cenām. Parasti to iespējams iegādāties par trim eiro.

Charlie Hebdo redakcija jau paziņojusi, ka, neskatoties uz traģēdiju, žurnāla nākamais numurs nāks klajā jaunnedēļ, un tas tiks izdots miljonu lielā tirāžā.

Francijas valdība paziņojusi ka piešķirs žurnālam aptuveni vienu miljonu eiro, nodrošinot, lai redakcijas darbs pēc notikušā terorakta neapstājas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl