Nesēdi un negaidi! Desmit idejas, kas pēdējo vasaras mēnesi padarīs neaizmirstamu

0 Komentāru
Nesēdi un negaidi! Desmit idejas, kas pēdējo vasaras mēnesi padarīs neaizmirstamu
Ilustartīvs foto: Pixabay

Pēdējais vasaras mēnesis ir klāt, taču tas nenozīmē, ka vairs nevari paspēt izaicināt sevi un citus lieliskiem vasaras piedzīvojumiem. 

Protams, augusts ir tas mēnesis, kad ik pa laikam katra prātā iezogas domas par lietainām rudens dienā, drēgno laiku, atgriešanos skolas solā… un tā tālāk. Tiem, kam sirdī vasara un siltā saule, pārciest gada drēgnos un tumšos mēnešus noteikti palīdzēs lieliskās atmiņas par vasaras piedzīvojumiem, vai ne?

Ja vēl nezini, ko varētu sadarīt atlikušajā vasarā, nākam talkā un piedāvājam pāris foršas lietas, ko paveikt augustā!

Dodies uz pludmali un ķer pēdējos saules starus

Ir taču VASARA – šķiet vairāk iemeslu nav nepieciešams nosaukt, lai mudinātu kādu doties saulainā atpūtā pie jūras!

Ilustratīvs foto: Pixabay

Atrodi lielisku piknika vietu – sarīko brīvdabas ballīti sev un draugiem

Šogad vasara mūs lutina ar izcili saulainu un karstu laiku. Tā vien gribas baudīt laiku ārpus četrām sienām. Ja šovasar ar draugiem jau pabūts ceļojumā, festivālā vai baudīts laiks pie jūras un ezera, varbūt pienācis laiks foršam piknikam siltā vasaras vakarā? Viss, kas Tev jādara – atrodi lielisku vietu, saaicini draugus, palūdz katram sagatavot cienastu un izbaudiet vakaru!

Ilustratīvs foto: Pixabay

Aizbrauc uz vietu, kur nekad vēl neesi bijis

Nav jādodas ceļojumā uz Ķīnu, ASV vai kādu no Eiropas valstīm, lai gūtu jaunus iespaidus un emocijas. Šeit pat Latvijā iespējams atrast interesants vietas un nostūrus, kas paver iespējas jauniem piedzīvojumiem. Vai zināji, ka Liepājā iespējams doties elpu aizraujošā pastaigā gar jūras krastu, kur kaudzēm sakrituši vēsturiskie forti? Šī noteikti būs ļoti fotogēniska vieta tavām “Instagram” bildēm!

Izdari kaut ko tādu, kas rudenī un ziemā nav iespējams!

Aizbrauc uz Siguldu un izlec ar gumiju, dodies nirt, izbaudi lidojumu ar gaisa balonu, noķer pēdējo iespēju iegūt vasarīgu iedegumu un vēl, un vēl… Lai arī, kas tas būtu – baudi vasaru.

Ilustratīvs foto: Pixabay.com

Izbaudi dienu pie dabas

Dodies pārgājienā pa Latvijas dabas takām. Baudi mirkli un aizmirsti visas raizes! Atceries, jau pēc mēneša, visticamāk, var nākties vairāk laika pavadīt iekštelpās.

Ilustratīvs foto: Pixabay

Nakšņo teltī

Šajās dienās, kad karstums jūtams kā dienā, tā naktī, šī nemaz nav tik slikta ideja.

Ilustratīvs foto: Pixabay

Ideja pašiem drosmīgākajiem un tiem, kuri vēlas vasaru noslēgt uz visiem simts – izlec ar izpletni!

Vēlies vasaru noslēgt ar pamatīgu adrenalīna devu – tā, lai asas izjūtas pietiek līdz nākamā gada vasarai? Tad izpletņlēkšana ir piemērota tieši Tev!

Ilustratīvs foto: Pixabay

Aizbrauc uz kādu mūzikas festivālu vai zaļumballi

Ja šovasar vēl neesi bijis nevienā mūzikas festivālā, neuztraucies – nekas nav nokavēts. Arī augustā ikvienam ir iespēja ļauties trakulīgām dejām un baudīt mūziku. Jau šajā nedēļas nogalē Liepājā notiks festivāls “Summer Sound”, bet jau nākamajā nogalē teju visā Latvijā un vairākās pasaules vietās notiks zaļumballes, kas rīkots par godu Latvijas simtgadei. Lieliska iespēja izdejoties uz nebēdu!

Ilustratīvs foto: Pixabay

Neaizmirsti rast brīdi mierīgai atpūtai

Pēc trakulīgiem vasaras piedzīvojumiem ikvienam ir nepieciešams uzlādēt savas baterijas, arī Tev! Tādēļ rodi brīdi kādai mierīgākai atpūtai – izbaudi vasaras vakaru šūpuļtīklā, noskaties kādu filmu vai pavakariņo ar vecākiem.

Ilustratīvs foto: Pixabay

Ķer atmiņas un baudi ikdienas sīkumus

Dzīvi taču veido mūsu mazie ikdienas prieki un sīkumi, vai ne? Uzcep ugunskurā zefīrus, ēd ogas, draugu lokā sarīko ūdens balonu kaujas, izbrauc ar skrituļslidām, dodies vērot saulrietu un saullēktu, izdomā vismaz trīs vēlēšanās, ko noteikti vēlos līdz vasarai īstenot, iemūžini vasaras mirkļus fotogrāfijās, izveidot savu vasaras dziesmu listi, kas drēgnajos rudens vakaros atgādinās par vasaras piedzīvojumiem. To visu vēl var paspēt!

Ilustartīvs foto: Pixabay

 

 

0 Komentāru