Nesaskaņas dzīvē – filmēšanas laukumā, noved pie jauna pārinieka seriālā! “Nāvējošais ierocis” atgriežas TV3 ar 3. sezonu

Pievienot komentāru
Nesaskaņas dzīvē – filmēšanas laukumā, noved pie jauna pārinieka seriālā! “Nāvējošais ierocis” atgriežas TV3 ar 3. sezonu
Foto: Publicitātes foto

Seriāla ”Nāvējošais ierocis” pirmajās divās sezonās detektīvi Rigss un Murto ne tikai kopā cīnās ar likumpārkāpējiem, bet kļūst arī par labiem draugiem. Sākumā abu attiecības ir saspīlētas, jo Murto ir kārtīgs un apzinīgs detektīvs, kurš visu radis darīt pēc priekšrakstiem, kamēr Rigsam likumi neeksistē.

Viņš ir spontāns, nepakļāvīgs, bravūrīgs, vienmēr iekulsies nepatikšanās, un patiesībā ir liels brīnums, kā viņam vispār izdevies noturēties darbā. Tomēr abu šo pretrunīgo tēlu starpā uzplaukst īsta un dzirksteļojoša draudzība. Viņi viens otram krīt uz nerviem, viens otru pakaitina, izaicina un izjoko, taču, nedomājot ne mirkli, riskēs viens otra dēļ ar savu dzīvību.

Lai arī Rigsa tēlu skatītāji ir iemīļojuši, un, iespējams, ka tieši viņa interesantais raksturs piešķir seriālam īpašu šarmu un ir tā panākumu atslēga, trešajā sezonā Murto tiks pie jauna pārinieka – Veslija Koula, kuru atveido filmas ”Amerikāņu pīrāgs” zvaigzne Šons Viljams Skots. Kāpēc tā?

Atklājas, ka par spīti tam, ka aktieri Kleins Kraufords (Martins Rigss) un Deimons Vaijans (Rodžers Murto) uz ekrāna ļoti pat ticami attēlo labus draugus, aizkulisēs starp abiem valdījušas nepārvaramas nesaskaņas. Tik nepārvaramas, ka seriāla veidotājiem nācies pieņemt nepatīkamu lēmumu un Kleinu Kraufordu atlaist.

Kas tad ir nesaskaņu cēlonis? Domstarpības briedušas pamazām un ilgstoši, un galvenais to iemesls – izrādās, ka Kleins Kraufords dzīvē ir līdzīgs savam atveidotajam tēlam. Viņš ir straujas dabas, pārgalvīgs, nepakļāvīgs un vienmēr pastāv uz savu. Taču vai tiešām vainīgs pie visa ir tikai Kraufords? Grūti pateikt, jo lielākoties no publiskiem komentāriem visi iesaistītie ir izvairījušies.

Kad Krauforda režisētas epizodes filmēšanas laikā Vaijans guva traumu, konflikts eskalējās līdz maksimumam – Deimons Vaijans apsūdzējis Kraufordu nevērībā, drošības standartu neievērošanā filmēšanas laikā, kā arī emocionālā un fiziskā vardarbībā. Šī ieilgusī konfliktsituācija bija radījusi īstu haosu, sašķēlusi filmēšanas komandu divās nometnēs, un atmosfēra filmēšanas laukumā bija tik nokaitēta, ka otrās sezonas pēdējo sēriju filmēšanas laikā bija nepieciešama apsardzes klātbūtne. Lai arī Kleins Kraufords mēģināja publiski atvainoties, sakot, ka viņš neko ļaunu nav gribējis, nekas vairs nebija glābjams – šarmantā detektīva Rigsa karjerai seriālā bija pienākušas beigas.

Vai arī Šonam Viljamam Skotam izdosies iekarot seriāla skatītāju simpātijas? Skatīsimies un vērtēsim – seriāla ”Nāvējošais ierocis” 3. sezona jau no 20. aprīļa pirmdienu vakaros plkst. 21:00 TV3!