Nedēļas nogale pilsētā? Piecas lieliskas brīvdienu idejas ikvienam maciņa biezumam

12 komentāri
Nedēļas nogale pilsētā? Piecas lieliskas brīvdienu idejas ikvienam maciņa biezumam
Privātais arhīvs

Klāt nedēļas nogale, kas šoreiz solās būt visai rudenīga, tāpēc īstais laiks aktivitātēm pilsētā. Skaties.lv piedāvā piecus lieliskus variantus atpūtai Rīgā, turklāt daļa no šīm aktivitātēm ir par baltu velti!

Novērtē “karstāko” kino!

Nupat kinoteātros pirmizrādi piedzīvojusi Latvijas dāmu, iespējams, gada gaidītākā filma ar slaveno Renē Zelvēgeri galvenajā lomā – Bridžitas Džounsas mazulis.

Filmā viss ir Bridžitas labākajās tradīcijās: ir pagājuši 12 gadi, viņa tuvojas 40 gadu slieksnim, ir stāvoklī un mēģina tikt skaidrībā, kurš ir bērna tēvs. To, kā atzīmēta filmas pirmizrāde Latvijā, vari apskatīt šeit, bet ar kritiķu vērtējumu iepazīties te.

FOTO: Latvija sagaida Bridžitu

Sarīko kinovakaru mājās ar nācijas mīlētākajiem seriāliem!

Lai baudītu lielisku aktierspēli, nemaz nav obligāti jāiet uz kino. Septembris Latvijā paiet seriālu zīmē – Holivudas filmu cienīgu noslēgumu piedzīvojis Viņas melo labāk, un jau pie durvīm klauvē UgunsGrēks.

Ja nepaspēji izsekot Viņas melo labāk kaislībām darba dienu vakaros, brīvdienas ir īstais laiks, lai pieķertos visām sērijām. Sagatavo tēju un cepumiņus un izbaudi sezonas noslēguma sēriju, kas ir divas reizes garāka kā parasti! Sēriju joprojām var noskatīties šeit.

FOTO: kadri no fināla epizodes

Pagatavo gardas vakariņas pēc šova receptes!

Kad vēl, ja ne brīvdienās, palutināt savu ģimeni vai draugus, pagatavojot gardu maltīti! Turklāt pavāra talants nav obligāts.

Skaties.lv apkopojis receptes no LNT šova Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā, kuras 30 minūšu laikā ekrānos pagatavot spējuši jaunieši – tātad tas pa spēkam arī tev! Ieskaties Skaties.lv recepšu vācelītē un atrodi savu vakariņu recepti šeit!

FOTO: ja Aina var, tu arī vari!

Apskati īpašās izstādes Dabas muzejā!

Kad tu pēdējo reizi pabiji Latvijas Dabas muzejā? Šis ir īstais laiks! Papildus ierastajai ekspozīcijai Dabas muzejs šajās brīvdienās priecē ar izstādēm, kuru centrā – Latvijas rudens veltes!

Izstādē Latvijas vīnogas un vīndarība 2016 varēs apskatīt vairāk nekā 100 dažādu vīnogu šķirņu paraugus un novērtēt Latvijas ogu vīnus, un paralēli tam muzejā notiek arī sēņu dienas. Vairāk lasi šeit.

FOTO: Sēņu dienas Dabas muzejā

Treniņš visai ģimenei PAR BALTU VELTI

Nav laika un naudas sportiskām aktivitātēm? Tas vairs nav attaisnojums! Ņem pie rokas visu ģimeni, pašus mazākos ieskaitot, un joz uz Grīziņkalnu, kur treneris Kristaps Vilde svētdien, 18. septembrī, 12.00 rīko bezmaksas treniņu visiem, kuri vēlas atklāt sporta burvību.

Kā sarunā ar Skaties.lv sola Kristaps, treniņš tiks pielāgots ikviena spējām – droši var nākt vingrot kopā ar visām vecmāmiņām un bēbīšiem. Vairāk par entuziastisko treneri Kristapu vari uzzināt šeit.

FOTO: jautrie treniņi pie Kristapa Vildes

12 komentāri