Nebijis precedents ”Eirovīzijā” – Lielbritānijas numuru rupji pārtrauc uz skatuves uzrāpies vīrietis

10 komentāri
Nebijis precedents ”Eirovīzijā” – Lielbritānijas numuru rupji pārtrauc uz skatuves uzrāpies vīrietis
Andres Putting

Lisabonā pilnā sparā rit ”Eirovīzija”, un nupat tajā piedzīvots viegls šoks un organizatori bijuši spiesti novirzīties no scenārija. Lielbritānijas šova laikā uz skatuves uzskrēja un māksliniecei no rokām mikrofonu izrāva kāds vīrietis.

Kā tiek ziņots pārraidēs, šis ir ”Eirovīzijas” kontekstā nebijis precedents – koncerta apmeklētājs ne tikai uzrāpjas uz skatuves, bet arī izrauj māksliniecei no rokām mikrofonu, lai nokliegtos kādu saukli.

Tiesa, nekas rupjš neesot pateikts, taču māksliniece manāmi satraucās un organizatori bija spiesti uz laiku pārtraukt koncertu un izklaidēt fanus ar neplānotām sarunām aizkulisēs.

Arī pagājušogad ”Eirovīzijas” vienā no numuriem iejaucās skatītājs. Toreiz brīdī, kad visi konkursanti bija nodziedājuši un uzstājās pagājušā gada uzvarētāja, Ukrainas pārstāve Džamala, uz skatuves uzlēca kāds Austrālijas karogā ietinies personāžs, kurš mērķtiecīgi sāka pogāt sev vaļā bikses. To var apskatīt ŠEIT!

Lai arī ik pa brīdim ”Eirovīzijas” finālos uz skatuves uzraušas kāds ērms, mikrofonu dziedātājam no rokām izraut līdz šim vēl neviens nebija uzdrošinājies.

Pieslēdzies ”Eirovīzijas” interneta tiešraidei TE!