Mūziķe Rūta Ķergalve laidusi klajā jaunu dziesmu – “Vārdi”

0 Komentāru
Mūziķe Rūta Ķergalve laidusi klajā jaunu dziesmu – “Vārdi”
PUBLICITĀTES FOTO

Mūziķe un dziesmu autore Rūta Ķergalve laidusi klajā savu jaunāko veikumu – skaņdarbu “Vārdi”. Dziesmai tapis arī videoklips.

“Dziesma ir aicinājums uzrunāt līdzcilvēkus, izmantot savu valodu, vārdus labu nodomu īstenošanai un atbalsta sniegšanai,” skaidro Rūta Ķergalve, kura ir arī jaunās dziesmas mūzikas autore.

“Laikā, kad esam brīvi savos uzskatos un brīvi varam dalīties tajos ar citiem, svarīgi nepazaudēt sevi daudz, dažādo uzskatu un ideju jūrā. Izmantot vārda spēku, lai pievērstu uzmanību svarīgajam un patiesajam, neļautu netaisnībām paslīdēt garām, reizēm pietiek tikai ar pāris vārdiem,” vēsta mūziķe.

Dziesmas teksts ir fragments no latviešu tautasdziesmas.

Rūta Ķergalve ir mūziķe, dziedātāja un dziesmu autore no Kuldīgas. Absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas Akadēmiju kā džeza un populārās mūzikas vokāla skolotāja. Piedalījusies dažādos folkmūzikas un dziesminieku festivālos. Rūtas mūzikā dzirdamas džeza, folkmūzikas un popmūzikas iezīmes.

Šobrīd mūziķe palīdz jauniešiem attīstīt savas muzikālās prasmes, aktīvi strādā pie mūzikas ierakstu veidošanas, mūzikas komponēšanas dažādiem projektiem, savas autormūzikas radīšanas, sadarbojoties ar mūzikas producentu Arvīdu Saulīti, kurš ir arī dziesmas “Vārdi” mūzikas līdzautors un producents.

Sadarbībā ar Matīsu Saulīti (SO/SO Films) dziesmai tapis arī mūzikas video.

0 Komentāru