“Mēs varētu uzstāties duetā un nekur netikt”! Sanda Dejus vērtē priekšnesumus, kas netika līdz krēslu izaicinājumam

1 komentārs

Radio SWH rīta programmas vadītāja un improvizatore Sanda Dejus ikdienā strādā ar mūziķiem un mūziku un, kā viņa pati atzīst, aptuveni nojauš, kura dziesma ir hits un kura nav! Sanda ir bijusi otrās sezonas” Extra Faktora” vadītāja un diezgan bieži uzturējusies tiešraižu laikā šova “X Faktors” aizskatuves gaiteņos!

Improvizatorei Sandai Dejui “Extra Faktora” komanda lūdz komentēt par priekšnesumiem atlasēs, kuri diemžēl neieguva no žūrijas pārstāvjiem pietiekamu skaitu “jā”, kas nozīmē, ka šie mākslinieki netika uz krēslu izaicinājumu!

Pirmajā atlasē “nē” no šova “X Faktors” žūrijas pārstāvjiem ieguva tikai viens priekšnesums, taču katrā nākamajā atlasē tie bija krietni vairāk!

Kā Sanda atklāj “Extra Faktora” komandai, viņasprāt, viņa šim vērtēšanas darbiņam ir kā radīta, jo savulaik neesot izturējusi daudzas atlases, bet tas tā, tikai jokojot. Kādi būs Sandas komentāri par katru no priekšnesumiem?

Sākot no Raimonda Paula dziesmām līdz pat smagam metālam, kas vēl, tavuprāt, palika aiz strīpas? Skaties augstāk pievienotajā video!

1 komentārs