Mēs esam finālā! Justs uz Eirovīzijas skatuves kāps arī sestdien

2 komentāri
Mēs esam finālā! Justs uz Eirovīzijas skatuves kāps arī sestdien
Foto: Scanpix

Ceturtdienas vakarā uz Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa otrā pusfināla skatuves kāpa 18 valstu pārstāvji, lai cīnītos par savu biļeti uz vietu lielajā finālā.

Otrajā pusfinālā, tāpat kā pirmajā, cīnījās 18 valstis: Albānija, Austrālija, Baltkrievija, Beļģija, Bulgārija, Dānija, Maķedonija, Gruzija, Īrija, Izraēla, Lietuva, Norvēģija, Polija, Serbija, Slovēnija, Šveice, Ukraina un, protams, Latvija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Finālā iekļuva vien 10, žūrija un skatītāji lēma, ka tās būs Latvija, Gruzija, Bulgārija, Austrālija, Ukraina, Serbija, Polija, Izraēla, Lietuva un Beļģija.

Pirmajā pusfinālā uzvarēja Azerbaidžāna, Krievija, Nīderlande, Ungārija, Horvātija, Austrija, Armēnija, Čehija, Kipra un Malta.

Visas šīs valstis pievienosies lielajam Eirovīzijas pieciniekam – Francijai, Vācijai, Itālijai, Spānijai un Lielbritānijai.

Foto

TOP komentāri

  • Marika
    +1 +1 0

    Marika

    Paldies Just! Patiešām aizrāvi! Pat ne uz mirkli nešaubījos, ka būsi finālā!
    Esi tikpat patiess un spēcīgs arī finālā un Eiropa Tev noticēs :)
  • Eva

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl