Meksikā ceļu pie Dieva iespējams rast arī vilcienu stacijās

Komentāri
Meksikā ceļu pie Dieva iespējams rast arī vilcienu stacijās
Foto: Enrique López-Tamayo Biosca, Flickr

Rēķinoties ar straujo dzīves tempu, Meksikas katoļu baznīca spērusi neparastu soli – tā izvietojusi kapelas galvaspilsētas Mehiko vilcienu stacijās.

Miljoniem Mehiko pilsētas iedzīvotāju nespēj iedomāties savu ikdienu bez metro, kas stiepjas 27 kilometru garumā, un regulāro transportlīdzekļa gaidīšanu. Tāpat lielākā daļa Meksikas iedzīvotāju nespēj savu ikdienu iedomāties bez reliģijas. 85 procenti valsts iedzīvotāju uzskata sevi par ticīgiem katoļiem, taču atklāj, ka tik saspringtā dzīves tempā atliek arvien mazāk laika, lai dotos uz baznīcu. Jaunizveidotās kapelas vilcienu stacijās ļauj viņiem turpināt kopt savu ticību, esot ceļā uz darbu vai mājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopš janvāra kapelas atvērtas Cuautitlan, Lecheria un Tultitlan stacijā. Iedzīvotājiem tās ir tik ļoti iepatikušās, ka kaimiņos esošie draudžu apgabali sākuši apsvērt, vai arī viņu pilsētas rajonu stacijās nevajadzētu ieviest ko līdzīgu. Katrā kapelā ir neliela kafejnīca un grāmatu veikals, kur ir iespējams iegādāties reliģiska satura grāmatas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl