Markus Riva aicina uz minikoncertu

Komentāri

Populārais mūziķis Markus Riva ielūdz uz minikoncerts, kura ietvaros klausītāju vērtēšanai pirmo reizi tiks nodotas četru jau labi zināmu un iecienītu kompozīciju akustiskās versijas.

Koncertā piektdien, 20. februārī, no plkst. 18:00 tirdzniecības kompleksā Spice Markus Riva kopā ar pavadošo grupu izpildīs gan jaunāko paša sacerēto dziesmu Take Me Down, ar kuru viņš svētdien startēs dziesmu konkursa Supernova lielajā finālā, gan arī šīs pašas kompozīcijas nesen iznākušo versiju krievu valodā ar nosaukumu Тату.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzstāšanās laikā izskanēs arī pagājušā gada Eirovīzijas konkursam pieteiktā dziesma Lights On, pasaulē plaši atzītās Titanium dziesmas kaverversija, kā arī Raimonda Paula sacerētā kompozīcija krievu valodā Любовь Настала, ar kuru Riva vēl pavisam nesen pieteica sevi arī vērienīgajā Krievijas televīzijas šovā Хочу к Меладзе.

Uzreiz pēc koncerta Markus personīgi sveiks klātesošos fanus, uzņemot ar viņiem kopīgas bildes, kā arī sniedzot autogrāfus uz īpašām, ar savu fotogrāfijām rotātām kartītēm.

”Mani fani man vienmēr ir bijuši vissvarīgākie, un tieši viņu atbalsts ir tas, kas motivē sasniegt aizvien augstākus mērķus, tādēļ esmu neizsakāmi priecīgs par šādu iespēju vismaz daļu no viņiem satikt klātienē. Protams, ne mazāk saviļņojošs notikums ir arī vairāku manis izpildīto kompozīciju akustisko versiju pirmatskaņojums, kas ļaus jau iepriekš izskanējušas dziesmas izdzirdēt jaunās skaņās ar īpašu, dvēselisku pieskaņu. Es vēlos klausītājiem parādīt, ka arī mana jaunākā Take Me Down kompozīcija var tikt izpildīta ļoti dažādos stilos un tādejādi, iespējams, uzrunāt vēl plašāku auditoriju, kas ir svarīgs faktors ceļā uz Eirovīzijas konkursa lielo finālu,” komentē Markus Riva.

Lasi vēl