Māris Štrombergs bildinājis draudzeni

Komentāri
Māris Štrombergs bildinājis draudzeni
Foto: instagram/marisstrombergs-instagram/natasha_rpaulo

Divkārtējais Olimpisko spēļu čempions riteņbraukšanā vīriešiem Māris Štrombergs 28. dzimšanas dienā – 10. martā – bildināja ilggadējo draudzeni Natašu Paulo.

Slavenais sportists ar priecīgo vēsti steidza padalīties, savā Instagram profilā publicējot fotogrāfiju, kurā mīlnieki redzami mīlināmies un Natašas kreisās rokas zeltnesi rotā saderināšanās gredzens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viņa teica Jā,” vēsta fotogrāfijas paraksts. “Esmu ļoti laimīgs vīrietis,” priekā dalās sportists un atklāj, ka dzīve bez mīļotās sievietes ir kā braukšana ar velosipēdu bez roktura. “Kāpēc tieši manā dzimšanas dienā? Jo zinu, ka šo dienu atcerēšos katru gadu. Nevēlos iekulties nepatikšanās sliktās atmiņas dēļ,” viņš paskaidro. “Liels paldies visiem par vēlējumiem dzimšanas dienā!”

Arī Nataša priekā par bildinājumu publicējusi fotogrāfiju.

Kā raksta Kas Jauns, Māris ar Amerikā dzīvojošo filipīnieti Natašu Paulo iepazinās pirms četriem gadiem suši restorānā netālu no savām mājām Kalifornijā. ASV viņš dzīvo jau piecus gadus, tur trenējas, piedalās BMX sacensībās un kopā ar mīļoto draudzeni rūpējas par diviem suņiem – Kobi un Kaiu. Ik pa laikam riteņbraucējs kopā ar draudzeni atlido uz Latviju, apciemo Valmierā dzīvojošos draugus un radus, un apmeklē ar sportu saistītus pasākumus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl