“Mana mamma lika pasveicināt un jautāja, kur ir sniegs?” Foršāko “StarFM ved” brīžu apkopojums!

0 Komentāru

Veselu nedēļu pieciem Latvijas iedzīvotājiem nebija jāuztraucas un jādomā par to, kā nokļūt uz darbu un tikt mājās! Radio “StarFM” dīdžeji Māris Grigalis un Jānis Romanovskis no rīta piebrauca pie dalībnieka namdurvīm ar glaunu automašīnu kā personīgie šoferi un aizveda viņus dienas gaitās! Lūk, visu piecu dalībnieku video apkopojums ar foršākajiem brīžiem no ”Nissan QASHQAI” izaicinājuma.

Citu jau plkst. 7.00, citu 8.30 – Māris Grigalis katru rītu bija formā un pielāgojās dalībnieku rīta ritmam, lai laikā viņu nogādātu uz darbu. Taču pēc darba dienas pie biroja durvīm pieripoja Jānis Romanovskis, kurš dalībniekus droši nogādāja mājās.

Smiekli, labas emocijas, jautrība, dziedāšana, jaunumu uzzināšana, patīkama atmosfēra, mūzika, joki un labi pavadīts laiks. Visi pieci dalībnieki kā viens atzina, ka šis piedzīvojums ir bijis tā vērts un kur vēl labāk, ja tev pašam nav ne jāstūrē, ne jāiesilda mašīna, ne jāmeklē, kur novietot automašīnu – “StarFM” personīgie šoferi par to jau bija parūpējušies!

“Nissan Qashqai” tiek uzskatīts par ”krosoveru karali”, un tas ir arī pelnīti – aizvadītajā gadā “Qashqai” atguva Eiropas labāk pārdotā SUV titulu. Modernām tehnoloģijām aprīkotais pilsētas SUV turpina saglabāt savu pievilcību, ar jaunām aprīkojuma iespējām tuvojoties premium līmeņa krosoveriem. “Qashqai” bija pirmais krosovers, kas veiksmīgi definēja to, ko patiesībā vēlas pircēji – ģimenei draudzīga izmēra, modernu, bet praktisku  auto ar bagātīgu aprīkojuma komplektu.

Tagad jaunais “Qashqai”  piedāvā jaunus un jaudīgākus dzinējus un 5 gadu garantiju. “Qashqai” bāzes versijas cena ir no tikai 16 900 eiro, bet jau biznesa versija ar premium klases aprīkojumu, automātisko ātrumkārbu un jaudīgu benzīna vai dīzeļdegvielas dzinēju tikai 22 990 eiro.

Lai pieteiktos izmēģinājuma braucienam vai uzzinātu vairāk par “Qashqai” apmeklējiet mājaslapu ŠEIT vai dodieties pie tuvākā “Nissan” dīlera!

0 Komentāru