Makvīna izstāde rosina modes gardēžu interesi

Komentāri
Makvīna izstāde rosina modes gardēžu interesi
Modele Keita Mosa (Kate Moss) un viņas vīrs Džeimijs Hainss (Jamie Hince) (Foto: EPA/ LETA)

Londonā atklāta vērienīga modes mākslinieka Aleksandra Makvīna tērpu izstāde, rosinot vēl neredzētu modes gardēžu un Holivudas zvaigžņu interesi. Ekspozīcijā Viktorijas un Alberta muzejā izstādīti vairāk nekā 200 Makvīnam raksturīgajā ekstravagantajā stilā darināti tērpi.

Pirms pieciem gadiem traģiski mūžībā aizgājušā modes mākslinieka darbu izstādei dots nosaukums Mežonīgais skaistums. Tās atklāšana notika pagājušās nedēļas nogalē, pulcējot kuplu skaitu Holivudas zvaigžņu un citas slavenības, kuru vidē ir ne mazums Makvīna klientu, tostarp Deivids un Viktorija Bekhemi, modeles Naomi Kempbela, Keita Mosa, Eva Hercigova, kā arī aktrise Selma Haijeka.

Izstādē skatāmi 240 Makvīna tērpi, kuros atspoguļojas dizainera ekstravagantais stils. Tā ir lielākā modes izstāde, kāda jebkad sarīkota Viktorijas un Alberta muzejā.

Kuratore Klēra Vilkoksa Makvīnu raksturo kā “vienu no savas paaudzes ietekmīgākajiem dizaineriem, kurš prata šokēt ar aizraujošajām un spēcīgajām modes skatēm”.

Makvīns izdarīja pašnāvību 2010. gadā 40 gadu vecumā. Makvīna pētniece Luīze Ritere atklāja, ka dizaineram patikušas televīzijas pārraides par dabu. Vērojot dzīvnieku pasauli un dabas procesus, viņš smēlies iedvesmu saviem tērpiem.

Uz Makvīna tērpu izstādi iepriekšpārdošanā jau pārdoti vairāk nekā 70 tūkstoši biļešu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl