Majoru svelmē aizritējis Latvijas pludmales volejbola čempionāts

Komentāri

Majoru pludmalē Jūrmalā trīs dienas svelmē risinājās cīņas Latvijas pludmales volejbola čempionātā – “Ergo Open” ceturtajā posmā. Vīru konkurencē, tāpat kā iepriekšējā posmā Saulkrastos, finālā tikās Rihards Finsters ar Edgaru Toču pret Haraldu Regžu ar Armandu Āboliņu.

Pirmajā setā pirmo trīs posmu uzvarētāji Finsters un Točs bija pārāki ar 22:20, arī otrajā posmā Finsters un Točs izcīnīja uzvaru – 21:17.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trešajā vietā ierindojās Toms Benjavs un Toms Šmēdiņš, kuri pārspēja Reini Pekmani un Edvartu Buividu.

Tāpat Majoros notika kasrtas cīņas arī par “Ergo Open” otrā posma medaļām sieviešu konkurencē. Lielajā finālā Sanda Ragozina un Ilze Liepiņlauska smagā trīs setu cīņā revanšējās pirmā posma uzvarētājām – Dagnijai Mediņai un Ingai Ikauniecei – 2-1 (18-21,21-15,15-13).

“Ergo Open” piektais posms notiks netālu no Daugavils – Virognā – augusta otrajā nedēļas nogalē.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl