1 komentārs
Lūk, cik skaista ir skolotāju profesija! Sveicam Pasaules skolotāju dienā!

Starptautiskā skolotāju diena jeb Pasaules skolotāju diena ir starptautiski atzīmējama diena, kas Latvijā tiek svinēta oktobra pirmajā svētdienā.

Neskatoties uz to, ka šī diena dažādās pasaules valstīs tiek svinēta dažādos datumos, mērķi šai dienai paliek nemainīgi. Starptautiskās skolotāju dienas mērķis ir pateikties skolotājiem, pasniedzējiem un visiem citiem apmācītājiem par viņu ieguldīto darbu katra indivīda un visas sabiedrības attīstībā.

Šīs dienas ietvaros īpaši tiek uzsvērta skolotāju svarīgā loma izglītības kvalitātes un zināšanu nodrošināšanā visos līmeņos, attieksmju veidošanā, kā arī vērtību uzstādīšanā, kas ir vispārzināmi un būtiski aspekti pasaules uztveres veidošanā un spējā vadīt racionālas pārmaiņas tajā.

Atgriežoties pie Latvijas Skolotāju dienas svinēšanas tradīcijām, jāsaka, ka oficiāli Skolotāju diena tiek svinēta oktobra pirmajā svētdienā, bet reāli tā visbiežāk tiek svinēta jau piektdienā pirms oficiālās skolotāju dienas, tātad – oktobra pirmajā piektdienā.

Raidījums Bez Tabu piektdienas raidījumā lūdza pedagogiem/ skolotājiem iesūtīt mikroblogošanas vietnē Twitter.com/beztabutv3 fotoattēlu, kurā redzama viņu saņemtā ziedu kompozīcija!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl