LMT Summer Sound 2015 izziņo pirmos māksliniekus

Komentāri
LMT Summer Sound 2015 izziņo pirmos māksliniekus
Mumiy Troll. Foto: ITAR-TASS/ Scanpix

Somu grandi Apocalyptica, kaimiņzemes Mumiy Troll, pašmāju Musiqq, Jānis Stībelis, Pienvedēja Piedzīvojumi, Astro’n’out ar DJ Rudd un daudzi citi šovasar uzstāsies LMT Summer Sound festivālā, informē festivāla organizatoru pārstāve Alise Pabērza.

Jau vēstījām, ka grandiozākais pludmales festivāls LMT Summer Sound jau piekto reizi norisināsies Liepājā no 10. līdz 11. jūlijam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no šā gada programmas īpašajiem vārdiem ir populārā kaimiņzemes rokgrupa Mumiy Troll, kuri Latvijā atgriezīsies ar jaunu albumu, kā arī priecēs fanus ar saviem populārākajiem skaņdarbiem. Uz festivāla galvenās skatuves sagaidīsim arī simfoniskā metāla grandus un čellu virtuozus no Somijas – Apocalyptica, kuri arī drīzumā klajā laidīs jaunu albumu.

LMT Summer Sound festivālu plašā sastāvā pārstāvēs arī pašmāju muzikālās apvienības. Par varenu ballīti parūpēsies grupa Musiqq, kas ieguvusi Zelta Mikrofons balvu ar savu hitu Sekundes. Ar savu jauno koncertprogrammu uzstāsies Jānis Stībelis. Festivālā atgriezīsies viena no Latvijas pieredzējušākajām grupām Pienvedēja Piedzīvojumi, kā arī grupa Astro’n’out, kas uzstāsies kopā ar DJ Rudd. Tāpat starp festivāla māksliniekiem būs arī Age of Stone, Indygo, Momend, The Big Bluff, Flame & The Rolltones un Super Besse no Baltkrievijas.

Jau tuvākajā laikā LMT Summer Sound festivāla programma tiks papildināta ar citiem populāru mākslinieku vārdiem, kā arī ar jaunumiem saistībā ar festivāla teritoriju un izklaides zonām. Šovasar pārsteigsim ar 800 kvadrātmetros izvietotu Red Bull Thre3style lielāko deju arēnu Baltijā un Eiropā atzītiem DJ.

Šogad festivāls piedāvās īpašu dienas programmu, kurā tiks svinēti Jūras svētki, un ikviens būs aicināts tos izbaudīt bez maksas. Programma tiks izziņota drīzumā.

Biļešu cenas pēc pirmo mākslinieku izziņošanas: 28 eiro ieejas biļete, 35 eiro ieejas biļete un telts vieta, 70 eiro VIP biļete, 85 eiro VIP biļete + autostāvvieta. Festivāla biļetes var iegādāties visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās Latvijā un internetā.

Sekojiet informācijai par festivālu summersound.lv!

Lasi vēl