1 komentārs
”Likās kaut kāds cietumnieks!” ”Patiesības spoguļa” Evitas un Aivara amizantais iepazīšanās stāsts
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Nupat ar Evitas un Aivara attiecību izglābšanu noslēdzies ”Patiesības spogulis”. Tagad tik saskanīgā pāra mīlasstāsts sācies pirms sešiem gadiem, Evitai ilgi turoties pretī Aivara šarmam. Pāris uzticēja Skaties.lv savu amizanto iepazīšanās stāstu.

”Biju atbraucis no Anglijas, man ļoti neveiksmīgi bija beigušās iepriekšējās attiecības. ”Iekāpu” diezgan dziļā depresijā, nekur negāju. Tikai pie “kompja” sēdēju.

Brālis ar savu sievu mani gribēja izvilkt uz ballīti, teica, ka iepazīstinās ar kādu meiteni,” atceras Aivars.
Brāļa sievai bijušas labas attiecības ar Evitu.

”Viņa man vienkārši atsūtīja īsziņu: čau, šovakar esi brīva? Un vispār esi brīva?” smejoties atceras Evita.
Aivaram toreiz bijis ”sliktā puiša” imidžs un skūta galva. Evita pie sevis nošausminājusies par ērmīgo vīrieti, kurš viņai nav radījis nekādu interesi. ”Likās kaut kāds cietumnieks – nu, drausmīgs,” smejas Evita.

Aivars gan bijis citās domās. ”Nākamajā diena viņš mani sauca uz randiņu, bet es atbildēju, ka nevaru – man ir temperatūra,” smejoties atceras Evita.

EKSKLUZĪVI aizkulišu foto


Meitene turpinājusi rast attaisnojumus reizēs, kad Aivars aicinājis tikties, līdz pašas mamma pierunājusi dot puisim iespēju. Pirmo randiņu Evita atceras kā murgu – esot dzērusi tēju un skaitījusi minūtes, kad tas beigsies.

Ziemassvētkos abi atkal satikušies draugu rīkotā pirtošanās pasākumā. ”No rīta pamodāmies, un biju savaldzināta.

Bet, nē, mums nekas tāds nebija,” smejas Evita, spriežot, ka, iespējams, tieši fakts, ka Aivars, guļot blakus, nav mēģinājis uzmākties, viņai simpatizējis.

”No rīta viņa ar brāļasievu nogāja lejā gatavot brokastis, es vēl paliku gultā vārtīties. Tad viņa uznāca augšā, apsēdās pie manis un paziņoja: ”Tu saproti, ka citas vairs nevari meklēt?”,” atceras Aivars.

Evita smejoties spriež, ka vienkārši tikusi noburta.

Kas nostājās ceļā abu mīlai? Lasi šeit!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl