Komentāri

Modes dizainers Gints Bude, aplūkojot Rīgas Modes nedēļas laikā notikušās skates, uzteic apmeklētājus, kuri telpās ienesuši pavasari.

Gundega Skudriņa Rīgas Modes nedēļu apmeklēja dizaineres Annas Kustikovas radītajā tērpā. ”Ļoti interesants pagarinātais rozā mētelītis-jaka, kas ir lielisks, universāls sievietes garderobes elements, sastāvdaļa, ko noteikti ieteiktu,” vērtē Bude.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šķiet, ļoti romantisku un mīlestības pilnu šobrīd izdzīvo arī reperis Gacho jeb Gatis Irbe. ”Iespējams, tā ir mīlestība uz citu cilvēku, iespējams, visticamāk, tā ir mīlestība pašam uz sevi. Tieši, tāpēc ir interesants T krekls ar tik ļoti romantisku ziedu rakstu, kas vairāk piestāvētu kādas sievietes skaistai vasaras kleitai,” pauž modes dizainers.

Ar apģērba izvēli visai uzskatāmi savu brīvību un neatkarību demonstrē Jeļena Ušakova. ”Tērpā manāms tas, ka ļoti uzstājīga un gatava interesantām rīcībām, kam saistība ar pretējo dzimumu, par ko liecina arī izsaucošās jeb dažādas fantāzijas raisošās tīkliņzeķubikses un viennozīmīgi arī padziļinātais lielais šķēlums,” saka Bude.

Gluži pretēji – ieturēts un pieklājīgs Rīgas Modes nedēļas atklāšanas pasākumā bija mūziķis Markus Riva. Tikmēr modelis Jaroslavs Barišņikovs pasākumu apmeklēja, tērpies, paša vārdiem, ļoti dažādi un dīvaini, bet Bude, skatoties uz Jaroslava tēlu, norāda, ka ”varbūt viņš ir mazliet, mazliet saguris”. ”Cepurīte – ir joka pēc, jo ļoti interesants uzraksts – nevis Gucci, bet Glucci,” norāda Bude.

Ļoti eleganti uz pasākumu bija saposusies Lietuvas skandalozā slavenība transvestīts Agnese Landau. ”Es vienmēr cenšos būt nevis samākslota, bet tāda, kādu vīrietis sev vēlas redzēt blakus. Es cenšos,” atklāj Agnese, kuras tērpu Bude vērtē kā seksuāli svinīgu. ”Varbūt man īsti nav saprotama sarkanās rokassomiņas jēga, jo kleita prasa melnu, ļoti elegantu ”klaču”.

”Vecuma māns ir matu piespraudītes un sportiski dinamiskās un interesanti akcentētās sporta čības,” par Agneses Rakovskas tēlu teic Gints Bude, akcentējot dziedātājas trenēto figūru, ko atklāj īss topiņš un džinsi.

Vairāk skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl