Liepājas Metalurgs iedvesmojis mūzikai; liepājnieki uzņēmumam un tā darbiniekiem velta īpašu skaņdarbu

Komentāri
Liepājas Metalurgs iedvesmojis mūzikai; liepājnieki uzņēmumam un tā darbiniekiem velta īpašu skaņdarbu
Publicitātes foto

Līdzās vairāk nekā desmit dziesmu un mūzikas pirmatskaņojumiem, kas skanēs 20. un 21. martā koncertuzvedumā Es esmu Liepāja, īpašu skaņdarbu un krāšņu priekšnesumu gatavo arī Liepājas ģitāristu un bundzinieku lielansamblis, informē Nellija Šmediņa.

16 Liepājas ģitāristi un bundzinieki radījuši vērienīgu, muzikālu autordarbu, veltītu vienam no Liepājas simboliem – Liepājas Metalurgam – un tajā strādājošajiem ļaudīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šis skaņdarbs ir veltījums visiem ļaudīm, kuri laiku laikos ikdienas veic šo īpašo, bet ļoti smago darbu. Viņu darbs ir pelnījis arī šāda veida novērtējumu, un mūsu autordarbs ir tieši tāds. Protams, Liepājas Metalurgam ir bijusi īpaša loma arī Liepājas rokmūzikas vēsturē. Visi minētie iemesli ir atbilde uz jautājumu, kāpēc mēs no visa plašā tēmu loka, ko mūsu pilsēta piedāvā, izvēlējāmies radīt skaņdarbu tieši Liepājas Metalurgam,” skaidro lielansambļa dalībnieki.

Liepājas ģitāristu un bundzinieku lielansamblis darbojas kopš 2012. gada, kad vairāki ģitārspēles meistari un bundzinieki apvienojās vienā kolektīvā. Viņu atraktīvie un muzikālie priekšnesumi iepriecinājuši klausītājus dažādos pasākumos ne tikai Liepājā, bet visā Latvijā. Ansamblī apvienojušies gan pieredzes bagāti ģitārspēles un ritma meistari, gan jaunieši, kuriem šis ansamblis ir lieliska izaugsmes iespēja. Koncertuzvedumā viņu izpildījumā skanēs arī Liepājas leģendārās grupas Līvi dziesmu popūriju.

Jau vēstīts, ka koncertuzvedums Es esmu Liepāja uz vienas skatuves pulcēs vairāk nekā 100 dalībnieku. Teju četru stundu garumā skanēs pavisam jaunas un īpaši šim notikumam radītas dziesmas, kā arī klausītājiem zināmas un iemīļotas dziesmas. Uz vienas skatuves kāps ievērojams skaits Liepājas mūziķu – Austra Pumpure, Jēkabs Ozoliņš, Igo, Uldis Marhilēvičs, Guntars Račs, Zigfrīds Muktupāvels, Emīls Balceris, Ieva Akuratere, Aivars Hermanis, Ainars Virga, Elviss Grodums, Fēlikss Ķiģelis, Ivo Fomins, Juris Pavītols, Andris Ērglis, Tomass Kleins, Mārtiņš Vilsons, Normunds Kalniņš, Jānis Strazds, Roberts Dinters, Edijs Šnipke, Emīls Dreiblats, Edgars Silacērps, Vilnis Krieviņš, Māris Kupčs, Aivars Meijers, Ivars Kalniņš, Juris Kristons, Ieva Dreimane, Laura Bluķe, TDA Rucavietis, koris Laiks, postfolkgrupa Zari, Liepājas ģitāristu lielansamblis un citi.

Biļetes nopērkamas visās Biļešu paradīzes kasēs un internetā. Iepriekšpārdošanā – lētāk.

Lasi vēl