Liene Greifāne stāvā sajūsmā par savu vīru

4 komentāri
Liene Greifāne stāvā sajūsmā par savu vīru
Foto: Toms Norde

Dziedātājai Lienei Greifānei (29) piedalīšanā šovā Dejo ar zvaigzni ir sapņa piepildījums. Kamēr deju soļi kopā ar partneri Viktoru Haritonovu tiek ”slīpēti” mēģinājumos, mājās ”saimniecību” vada un bērnus audzina vīrs Igors Greifāns (29).

”Biju Lieni noskatījis jau trīs gadus pirms izdevības viņu uzrunāt. Sapratu, ka nav vērts viņu uzrunāt sociālajos tīklos, jo labi apzinājos, ka šādā veidā kontaktēties ar meiteni, kurai ir simtiem pielūdzēju, ir bezcerīgi. Un tad nāca liktenīgā mūsu tikšanās reize neformālos apstākļos – mūsu abu kopēju draugu organizētajā piknikā 2013. gada 1. septembrī,” sarunā ar žurnālu Privātā Dzīve atceras Igors. Pēc pāris dienām Igors un Liene jau uzsāka kopdzīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Knapi bijām sākuši dzīvot kopā, kad Igors izteica vēlmi pēc bērna. Viņš vispār ir ļoti nepacietīgs. Ja ko ieņem galvā, traucas to realizēt. Es viņa plānam ļāvos. Nekādu šķēršļu šai iecerei vienkārši nevarēja būt. Tomēr palikt stāvoklī nebija tik vienkārši. Pēc pirmajiem negatīvajiem grūtniecības testiem jutos psiholoģiski sagrauta. Palikt stāvoklī bija fiziski smags darbs, kas prasīja ievērojamus pūliņus un dažādus akrobātiskus trikus. Kad beidzot tas bija pozitīvs, mēs pat nespējām tam noticēt. Publiskajā telpā grūtniecība tapa zināma, kad biju jau septītajā mēnesī – šova Izklausies redzēts laikā,” stāsta Liene.

Lienei no iepriekšējām attiecībām ar Arti Bronušu ir deviņgadīgs dēls Sebastians.
”Tagad ik dienu pateicos Dievam, ka man dots tik brīnišķīgs vīrs un tēvs mūsu kopējam mazulim, kā arī manam dēlam Sebastianam,” saka dziedātāja. ”Es, kā jau daudzas sievietes, Vecgada vakarā esmu rakstījusi, kādu vīrieti vēlētos redzēt sev blakus – jautru, mīļu, saprotošu, tādu, kas, kā uzvesties sabiedrībā, ar kuru kopā nav jāpiedzīvo kauns, tādu, kas sievietei ļauj justies kā sievietei, reizēm arī vājai. Igors ir tāds cilvēks, kas visu pasaules nastu ir gatavs iznest uz saviem pleciem,” pārdomās dalās Liene.

Līdz ar dalību šova Dejo ar zvaigzni izmainījusies arī Lienes Greifānes ikdiena. ”Katru dienu četras stundas trenējos dejot. Un ir loģiski, ka viņš padara mājas darbus un gatavo ēst. Es pārnāku mājās pārgurusi, paēdu vīra gatavotās pusdienas un pārliecinos, vai Sebastians ir izmācījies uzdoto,” stāsta Liene.

Abi neslēpj, ka ir mājas cilvēki. ”Mums patīk gari rīti, mēs labprāt ilgi guļam. Darbdienu rītos Igors pieceļas, lai aizvestu Sebastianu uz skolu, tad atgriežas, lien atpakaļ gultā, un mēs guļam tālāk. Arī Kristofers ar mums guļ līdz vienpadsmitiem rītā.”

Nesen Liene un Igors sākuši strādāt vienā uzņēmumā – turklāt neizejot no mājas. Abu birojs iekārtots īrētā dzīvokļa kabinetā. ”Ja cilvēki var dzīvot kopā, viņi noteikti var kopā arī strādāt,” uzskata Igors. Viņš drauga izveidotā kompānijā Antique Wood atbild par tirdzniecību, bet Liene ir sabiedrisko attiecību un mārketinga direktore.

Lienes dalība šovā sākotnēji Igoram nav patikusi. ”Tu dejosi ar citu vīrieti un tik tuvu? Skanējušas iebildes, tomēr beigās piekritis. ”Es jau pats nekāds dejotājs neesmu. Protams, kad ir iespēja, abi ar Lienīti padejojam, taču valsi dejot neprotu. Tāpēc esmu nolēmis, ka pēc šova iešu apgūt deju prasmes pie Lienes deju skolotāja Viktora sievas. Tad arī samācīšos skaisti dejot!” teic Igors.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl