Lieliska izklaide gan lieliem, gan maziem – animācijas seriāls bērniem ”Soniks” TV3 Mini!

0 Komentāru
Lieliska izklaide gan lieliem, gan maziem – animācijas seriāls bērniem ”Soniks” TV3 Mini!
Foto: Publicitātes foto

TV3 Mini darbdienās piedāvā jaunu animācijas seriālu bērniem ”Soniks”. Seriāla centrā ir drosmīgais un varonīgais zilais ezis Soniks un viņa uzticamie draugi. Viņi dzīvo uz salas un kopā to aizstāv no dažādiem draudiem, kā, piemēram, Sonika lielāko ienaidnieku – viltīgo doktoru Egmanu, sauktu par Olgalvi, un viņa robotu armiju.

Seriāls un tā galvenie tēli veidoti pēc pasaulē populāras videospēles ar nosaukumu ”Ezis Soniks” motīviem. Spēles galvenais varonis ir zilais ezis Soniks, kurš ir visātrākā dzīvā būtne pasaulē, un kopā ar draugiem viņš traucas apkārt planētai, cīnoties pret netaisnību.

Šī videospēle radīta jau pirms 30 gadiem – 1991. gadā, kad japāņu videospēļu izstrādes kompānija ”Sega” mēģināja radīt spēli, kas varētu sastādīt konkurenci to laiku pasaules populārākai videospēlei ar galveno tēlu Supermario.

Nu spēle par brašo ezi Soniku piedzīvojusi neskaitāmas versijas un turpinājumus, tai skaitā sacīkšu, cīņas, sporta un arī izglītojošas spēles, kurās Soniks ir paviesojies visās pasaules malās un apmeklējis visdažādākos pasākumus.

Arī šogad par godu Sonika trīsdesmitajai dzimšanas dienai spēlei plānotas vairākas jaunas versijas, kas tiek gaidītas ar nepacietību. Pēc šīs videospēles motīviem ir radīti arī komiksi, animācijas filmas un seriāli, galda spēles un rotaļlietas.

Seriāls, kuru demonstrēs kanālā TV3 Mini, ir pēdējais no pieciem animācijas seriāliem par Sonika piedzīvojumiem, un būs lieliska izklaide gan lieliem, gan maziem.

Sekosim Sonika un viņa draugu piedzīvojumiem no 5. februāra darbdienās plkst. 15:15 un plkst. 22:15 TV3 Mini!

0 Komentāru