Komentāri
Lieckalniņas deju partneris: Cepuri nost Annas priekšā!
Foto: Toms Norde

Neņemot vērā 11 gadu starpību, īpaša saskaņa izveidojusies starp šova Dejo ar zvaigzni dalībnieci Annu Lieckalniņu (32) un viņas deju partneri Jāni Strēlnieku (21), kas pārējiem šova dalībniekiem devis iemeslu trīt mēles, raksta žurnāls Kas Jauns.

Kopš pirmā raidījuma personības izaugsmes trenere un bijusī TV seja Anna Lieckalniņa un Latvijas Republikas Showdance otrās vietas ieguvējs Jānis Strēlnieks šova aizkulisēs ir nešķirami un nevairās paust savu patiku vienam pret otru. Kas Jauns novērojis, ka vienubrīd Anna mīļi pieglaudusies pie Jāņa krūts, citā brīdī – aplikusi rokas ap deju partnera kaklu… Arī savu kleitu pirms iznāciena Anna ļauj sakārtot tikai un vienīgi Jānim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Anna ir reāli superīga deju partnere. Un, kas ir ļoti svarīgi, viņa ļoti klausa un ir pakļāvīga. Ja cilvēks klausa, es esmu tāds kā mākslinieks, kurš to māla piku izveido tālāk. Cepuri nost Annas priekšā! Es biju patīkami pārsteigts par Annas dejotprasmi. Pat neticēju, ka viņa pirms tam nav dejojusi,” stāsta Jānis Strēlnieks.

Arī Anna Lieckalniņa ir sajūsmā par savu deju skolotāju. ”Sākoties šovam, es Jāni pieņēmu un sapratu, ka tas ir mans deju partneris, un nemaz nebija lieku jautājumu. Jau kopš paša pirmā mirkļa ļoti labi saprotamies un mums nav nesaskaņu. Viņš gan ir vienpadsmit gadus jaunāks par mani, bet, neskatoties uz to, viņam ir stingrs raksturs. Ja Jānim tāda nebūtu, diez vai viņš varētu būt mans skolotājs dejās. Tikai pāra kopīgs darbs dod labus rezultātus,” žurnālam Kas Jauns Jāni slavē Anna.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl