Lepojamies! Latviešu diriģents ieguvis Grammy balvu

Komentāri
Lepojamies! Latviešu diriģents ieguvis Grammy balvu
Foto: F64

Latviešu diriģents Andris Nelsons saņēmis prestižo Grammy balvu. Ar skaņdarbu Šostakoviča 10. simfonija viņš ieguvis balvu nominācijā Labākais orķestra sniegums.

Losandželosā noslēgusies Grammy mūzikas balvas pasniegšana. Balvu nominācijā gada albums ieguvusi amerikāņu dziedātāja Teilore Svifta.

Viņas dziesma Bad Blood ieguvusi balvu arī nominācijā labākais mūzikas video. Par gada labāko dziesmu atzīta angļu mūziķa Eda Šīrana Thinking Out Loud.

Šī dziesma arī ieguvusi balvu nominācijā gada popmūzikas ieraksts. Slaveno apbalvojumu ik gadu pasniedz 82 nominācijās par izciliem sasniegumiem mūzikas ierakstu jomā.

ASV Nacionālā ierakstu mākslas un zinātnes akadēmijas Grammy balvas ir līdzvērtīgas Oskara balvām kino jomā. Pirmoreiz balvu pasniegšana notika 1959. gadā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl