Leģendārā dziesma Tikai tā iegūst jaunus vaibstus

Komentāri

Gatavojoties Guntara Rača jubilejas lielkoncertam, kas 27. martā uz Arēna Rīga skatuves pulcēs latviešu popmūzikas zvaigžņu izlasi, koncerta tituldziesma Tikai tā ierakstīta jaunā versijā.

Dziesmas jaunās versijas ierakstā piedalījušies Olga, Igo, Ivo Fomins, Aija Andrejeva, Antra Stafecka, Ance Krauze, Kerija Kalēja, Uldis Marhilēvičs, Ainars Virga, Normunds Rutulis, Zigfrīds Muktupāvels, Vilnis Krieviņš, Andris Alviķis, Guntars Račs un Gints Stankevičs, vēsta Micrec PM.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tikai tā tika sacerēta 1988. gadā un uzreiz kļuva par festivāla Bildes himnu. Man šī dziesma ir īpaša, jo rakstīta kopā ar Uldi Marhilēviču, savukārt tās pirmie izpildītāji bija mani labākie draugi – grupas Liepājas brāļi dalībnieki. Tā bija ne vien muzikālā draudzība, bet pilsētas brālība, kas mums vienmēr bijusi īpaši svarīga,” stāsta Guntars Račs. ”Jaunajā versijā uzaicināju gan Liepājas brāļus, gan ”māsas”, kuras būs arī manas jubilejas viešņas. Es esmu laimīgs, ka man ir bijusi izdevība strādāt ar visiem vislabākajiem, kuri neatteica piedalīties arī manā koncertā,” teica mūziķis.

”Tikai tā bija mūsu pirmā sadarbība, bet vēlāk esam kopā strādājuši ļoti daudz. Ar gadiem esmu sapratis, ka Guntars ir ļoti gaišs, gandrīz var teikt – ticīgs dzejnieks, viņš tic labajam. Ja paanalizēju dziesmas, ko esam radījuši – viņam piemīt dvēselisks gaišums un spēja teikt labu. Tas man ir lielākais prieks no mūsu sastapšanās. Profesionāli viņam piemīt jušana un māka vienkāršos vārdos ielikt pamatīgu jēgu,” atzīst dziesmas Tikai Tā mūzikas autors Uldis Marhilēvičs.

Jau ziņots, ka lielkoncertā Tikai tā! dziesmas ar G. Rača vārdiem izpildīs Raimonds Pauls, Laima Vaikule, grupa Prāta vētra, Igo, Uldis Marhilēvičs, Aija Andrejeva, Olga Rajecka, grupa Putnu balle, Ivo Fomins, Tomass Kleins, Ance Krauze, grupa bet bet, ex-Līvi, Jānis Lūsēns, grupas Turaidas Roze, Liepājas brāļi, Credo, Dzeguzīte, Andris Ērglis, Kārlis Būmeisters, Normunds Rutulis, Liene Šomase, Antra Stafecka, Marija Naumova, Jānis Moisejs, Nikolajs Puzikovs un Zigfrīds Muktupāvels. Pats jubilārs darbosies ierastajā postenī pie grupas bet bet bungām.

Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās un internetā.

Lasi vēl