4 komentāri
Lauris Reiniks atsakās no piedāvājuma pārdot savu ”Instagram” kontu
.instagram.com/laurisreiniks/

Sociālajā tīklā ”Instagram” dziedātājs Lauris Reiniks saņēmis piedāvājumu pārdot savu profilu. Tas nav nekāds brīnums, bieži vien blogeri vai uzņēmumi pārdod savus profilus, tādā veidā nopelnot paprāvas naudas summiņas. Tas ir veids, kā savā ziņā nodot atbalstītājus, kā nekā viņi negribot seko jaunajam profila īpašniekam un bieži vien paiet pailgs laiks, līdz tas tiek atklāts. Lauris ciena savus fanus un no piedāvājuma attiecies.

Dziedātājam vietnē “Instagram” seko ap 55,6 tūkstoši sekotāju, un tas ir gana liels skaitlis, lai viņa izteiktās domas sadzirdētu daudzi jo daudzi. Pateicoties lielajam sekotāju skaitam, slavenība saņem dažādus piedāvājumus no uzņēmumiem reklamēt to ražojumus, tā aicinot fanus novērtēt konkrēto produkciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par piedāvājumu nopirkt profilu Lauris informēja savus atbalstītājus, publiskojot ”Instagram” stāstā saņemto vēstuli ar piedāvājumu, ko tam izteikusi kāda automašīnu nomas forma.

Foto: instagram.com/laurisreiniks/

Par Laura sociālā tīkla profilu viņam piedāvāti 1000 eiro. Reiniks pasmejies, atbildot, ka sen gaidījis šādu piedāvājumu. Dziedātājs lūdza piezīmēt klāt vēl pāris nulles un tad aicināja vēlreiz sazināties ar viņu.

Beigu beigās zvaigzne piebildusi, ka nepārdod savus sekotājus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl