1 komentārs

Raidījums Bez Tabu Dzīves smalkumi rubrikas Diena ar zvaigzni ietvaros šonedēļ pavada dienu kopā ar aktieri Lauri Dzelzīti! Seriāla Viņas melo labāk filmēšanas aizkulisēs raidījums tikās arī ar tā režisoru Sigitu Rački, kurš raidījumam pauž savu viedokli par portāla Skaties.lv izsludināto konkursu!

Aktieris Lauris Dzelzītis ņem vadību un pats nointervē režisoru, vaicājot, ko viņš domā par lielo atsaucību meiteņu vidū, kuras vēlas kļūt par aktrisēm seriālā Viņas melo labāk! Rezultāts ir patiesi smieklīgs!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meitenes! Seriāla Viņas melo labāk veidotāji un Skaties.lv sagādājis jums nebijušu pārsteigumu! Jūs nepārpratāt! Skaties.lv tiešām piedāvā kļūt par īstu aktrisi ar lomu vasaras skatītākajā seriālā! Portāls tic, ka Latvijā ir daudzas talantīgas, foršas un drosmīgas meitenes, kuras varētu kļūt par aktrisēm. Daudzām no jums būs iespēja sevi pierādīt un varbūt tieši tev uzsmaidīs veiksme!

Skaties video

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl