Laura Rizzotto ”Eirovīzijas” pusfinālā palikusi 12. vietā

Pievienot komentāru
Laura Rizzotto ”Eirovīzijas” pusfinālā palikusi 12. vietā
Eurovision/EBU

Oficiāli atklāti ”Eirovīzijas” pusfinālu balsojuma rezultāti. Kā liecina skaitļi, mūsu Laura Rizzotto savā pusfinālā palikusi kā otrā aiz strīpas jeb 12. vietā.

Kā liecina oficiālā informācija, Laura ar dziesmu “Funny girl” ieguvusi 106 punktus, kas nav bijis pietiekami, lai kvalificētos dalībai konkursa finālā. Līdz finālam pietrūka vismaz pieci punkti.

Lauras pusfinālā visaugstāko punktu skaitu ieguva Norvēģijas Aleksandrs Ribaks, kurš finālam kvalificējās ar 266 punktiem.

Aiz Latvijas ar vēl zemāku punktu skaitu pusfinālā palika Sanmarīno, Krievija, Gruzija, Polija, Malta un Melnkalne.

Kā Laura komentē slikto rezultātu? Lasi interviju ŠEIT!

Tikmēr uzvaras laurus konkursā šogad plūc Izraēlas daiļava Netta ar dziesmu ”Toy”, kas nozīmē, ka nākamgad konkurss notiks šajā valstī. Dziesma finālā ieguva 529 punktus.

Otro vietu ar 436 punktiem ieguva Kipras dziedātāja Eleni Foureira, izpildot dziesmu ”Fuego”, bet trešo vietu un 342 punktus izpelnījās Austrijas dziedātājs Sesars Sampsons ar dziesmu “Nobody But You”.

Igaunijas pārstāve Elīna Nečajeva ar dziesmu “La Forza” ieguva 245 punktus un 8.vietu, bet Lietuvas pārstāve Ieva Zasimauskaite ar dziesmu ”When We’re Old” iekļuva 12.vietā ar 181 punktu.