Komentāri

Noslēgusies kārtējā nedēļa Latvijas šovbiznesā, un tā, kā jau ierasts, bijusi varen nemierīga. TV draugiem visas septiņas dienas bijis, par ko trīt mēles, un, ja tu vēl neesi iesaistīties šajās pļāpās, pēdējais laiks to darīt. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz nedēļas galvenajiem skandāliem šovbiznesā, lai sarunās ar draugiem un kolēģiem neviens nejustos kā no laivas izmests.

Vai “Izklausies redzēts” rezultāti ir godīgi?

Viens no pamatīgākajiem ekrāna skandāliem Latviju pāršalca jau nedēļas sākumā, kad skatītāji sacēla trauksmi par “Izklausies redzēts” rezultātiem.

Pēc ziņas, ka šova finālā iekļūst visas četras dāmas – Yana Kay, Ieva Sutugova, Rūta Dūduma un Dināra Rudāne, nācija steidza publiski paust savu neizpratni – kā tas nākas, ka finālā nav skatītāju mīlulis Emīls Kivlenieks, kurš gandrīz katrā raidījumā bija labāko spicē?

Daļa tautas pat apšauba rezultātu godīgumu. To, kādi ir skatītāju argumenti un ko mēs joprojām varam darīt lietas labā, lasi šeit.

Žūrija gan uzsver, ka satraukumam nav pamata, balsojums esot godīgs. Žūrijas argumentus lasi šeit. Neaizmirsti arī šovakar sekot līdzi šovam tiešraidē – lai arī balsojumā Kivlenieks nepiedalīsies, viņš kāps uz skatuves ar pārsteiguma numuru!

Un viņam joprojām ir cerības uz skatītāju balvu! Par to balso šeit!

FOTO

“Pusslodzes” Sandis tiek atmaskots

Par nedēļas galveno zvaigzni kļuva “Lauku sētas” Sandis Raumanis no “pāra uz pusslodzi”. Vispirms Sandis nonāca nācijas viedokļu krustugunīs pēc tam, kad šovā ieblieza daiļajai Violetai Stepanovai.

”Jā, skolas laikā biju liels kauslis. Viss mainījās, kad man 18 gados piedzima dēls. Tagad vairs neesmu kauslis, kur nu vēl sievietes sist. Violeta vienkārši pati klūp virsū un provocē,” taisnojās Sandis. Vairāk par skandālu lasi šeit (brīdinām – ļoti iespaidīga apmainīšanās rupjībām).

VIDEO

Taču skandāls ar Violetu nebija vienīgais, par kuru šonedēļ uzzināja “Lauku sētas” fani. Sandis Skaties.lv atklāja, ka “Lauku sētas” dēļ iepinies pamatīgos mīlas pinekļos. Izrādās, ka laikā, kad viņš filmējās ar pusslodzes draudzeni, mājās gaidījusi pilnas slodzes mīļotā!

Vairāk par šiem mīlas pinekļiem lasi un to, cik skarbi viss beidzās, kad īstā draudzene ieraudzīja Sandi ekrānā ar citu, lasi šeit!

“UgunsGrēks” atkal biedē ar miroņiem

Nācija tikai nupat atguvusies no iemīļotās Lidijas “viltus” nāves, kad seriāla veidotāji jau ziņo par vēl vienu gaidāmu asiņainu pavērsienu!

Nākamnedēļ gaidāmas tikai četras ”UgunsGrēka” sērijas, tāpēc viss lielais ”trādi-rīdi” norisināsies ceturtdienas vakarā – kanāla TV3 anotācijā rakstīts, ka ”pret Zentu tiks pavērsts ierocis”, bet sērijas noslēgumā – ”viesnīcā notiek slepkavība”. Vai tiešām mirs tautas iemīļotā Zentiņa? Vai tomēr kāds cits? Lasi šeit! Gaidām nākamo nedēļu, kad atrisināsies šīs intrigas un vietā nāks atkal citas!

Foto: aktrise Regīna Devīte “UgunsGrēkā” un dzīvē

Lasi vēl