”Lauku sēta” maina dzīves, saimnieki atklāj sirdis un kautiņš ”X Faktorā” – nedēļa šovbiznesā

1 komentārs
”Lauku sēta” maina dzīves, saimnieki atklāj sirdis un kautiņš ”X Faktorā” – nedēļa šovbiznesā
Vladislavs Proškins/f64

Kamēr aiz loga vēss novembris, ekrānā kaislības uzkurinātas līdz baltkvēlei. Šonedēļ noslēdzās ”Lauku sēta”, liktenīgo izvēli izdarīja vēl divi ”Saimnieks meklē sievu” vīri, un lielajam noslēgumam sāk briest arī ”X Faktors”. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz nedēļas košākajiem šovbiznesa brīžiem.

Par nedēļas galveno šovbiznesa notikumu kļuva ”Lauku sētas” fināls, kurā uzvarēja mežsaimnieks Kristaps Priedītis no Kalnienas.

Šovā iegūto balvu – 3500 eiro – Kristaps izmantos lietderīgi, bet konkrētāk minēt pagaidām nevar.

”Tas, protams, manā dzīvē ir patīkams atspaids, kas nācis sūri un grūti, bet pagaidām negribu bilst, kur to tērēšu,” saka vīrietis. Interviju ar Kristapu lasi TE!

Šova mainījis ne tikai Kristapa dzīvi. Jaunam startam tas iedvesmojis arī Elīnu Lapiņu, kura jaunas dzīves sākumu iezīmē ar vizuālajām pārvērtībām salonā ”Ma – Beauty”.

Apskati, kā Elīna tika saposta – spied TE!

”Šovs man ir parādījis un pierādījis, ka cilvēks var mainīties, ja grib. Gan garīgā, plaknē gan arī vizuālās pārvērtības ir iespējamas, neskatoties uz to, cik grūti dzīvē ir gājis,” priecīga par to, kā šovs izmainījis visu, ir Elīna.

Pēc spēles visi kļuvuši par lieliskiem draugiem un jau pošas uz atkalredzēšanās svētkiem ”Mežkalpos”! Saimnieku ģimene jau laipni uzaicināja Skaties.lv ciemos, lai izrādītu, kā izskatās slavenajā ”Lauku sētas” norises vietā. Apskati arī tu ŠEIT!

Ne mazākas kaislības notiek ”Saimnieks meklē sievu”. Jau trīs vīri ir izvēlējušies līgavas. Šonedēļ liktenīgo izvēli veica Mārtiņš, izraugoties Solvitu, un Jānis, sakot ”jā” Evitai.

Lai arī spēles laikā Evita sāka šaubīties par simpātijām pret Jāni, Skaties.lv intervijā meitene atklāj, ka ieradusies ar nopietniem nolūkiem.

”25 gadi ir īstais laiks, lai precētos. Cik ilgi gaidīšu?” sirsnīgi smejas Evita. ”Man tomēr ir bērns. Ja pa nopietno, tad pa nopietno. Ja tā ”kaut kā”, tad man to nevajag, jo tomēr arī bērns jāpieradina pie jaunajiem apstākļiem, jaunas dzīves.”

Visu interviju baudi TE!

Tikmēr ar joni tuvojas ”X Faktora” fināls, bet – kas tad tas – saplūkušies divi žūrijas pārstāvji!

Lai kā arī tur būtu, par spīti visām nesaskaņām, ”X Faktora” pusfināls notiks. Skaties svētdienas, 26. novembra vakarā!

Lai kaislībām bagāta nākamā nedēļa!

1 komentārs