Komentāri
Latvijas Paralimpiskā izlase Eiropas čempionātā cīnīsies par godalgām
FOTO: LETA

Apvienotajā Karalistē notiekošajā Eiropas čempionātā vieglatlētikā saviem šīs nedēļas startiem gatavi arī astoņi Latvijas labākie paralimpiskie sportisti. Mūsējie ir apņēmības pilni sasniegt savus labākos rezultātus, cīnoties kopā ar 560 sportistiem no 49 valstīm.

Mūsējie paralimpiskie sportisti no otrdienas līdz sestdienai startēs šķēpmešanā, lodes gūšanā, tāllēkšanā u.c. vieglatlētikas disciplīnās. ”Sportisti ir apņēmības pilni cīnīties par medaļām Eiropas čempionātā, un mūsu cerība ir, ka viņiem izdosies kāpt uz goda pjedestāliem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī viņu treneri, vērtējot pēc ieguldītā darba un sportistu rūpīgās gatavošanās Eiropas čempionātam, ir noskaņoti optimistiski. Jāatgādina, ka arī līdz šim paralimpiskajiem sportistiem no Latvijas ir izdevies gūt spožus panākumus, tādēļ, cerams, šī nedēļa tos vēl papildinās,” pārliecināta LPK prezidente Daiga Dadzīte.

Latvijas izlases pirmie starti paredzēti 19. augustā, kad pulksten 11.00 Taiga Kantāne un Liene Gruzīte piedalīsies lodes grūšanā. 20. augustā pulksten 10.46 Edgars Kļaviņš startēs 100 metru skrējienā, 15.40 Diāna Dadzīte lodes grūšanā, pulksten 18.10 paredzēts Dmitrija Silova starts tāllēkšanā.

Kopumā Svonsī, Apvienotajā Karalistē notiekošajā Eiropas čempionātā no Latvijas oficiālās delegācijas atrodas 17 cilvēki, kuru vidū kopā ar sportistiem ir viņu tuvākais un nozīmīgākais atbalsts – treneri, medicīniskais personāls, kā arī pārstāvji no Latvijas Paralimpiskās komitejas (LPK). Diemžēl gūto traumu dēļ savējiem līdzi nevarēja doties un sevi pierādīt vēl divi spēcīgi Latvijas paralimpiskie sportisti – skrējējs Pēteris Lācis un lodes grūdējs Andis Ozolnieks.

Jebkuram ir iespēja sekot Latvijas Paralimpiskās izlases startiem tiešraidē, kas būs nodrošināta arī LPK mājas lapā internetā www.lpkomiteja.lv Tajā varēs uzzināt gan par gaidāmajiem startiem, sekot to norisei, kā arī iepazīties ar sportistu gūtajiem rezultātiem.

 

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl