Latvijas Miss Bikini daiļavas gozējas pludmalē

2 komentāri
Latvijas Miss Bikini daiļavas gozējas pludmalē
Foto: Uldis Vilks

Aizvadītajā nedēļā, priecājoties par labo laiku un salīdzinoši siltajām dienām, notikusi konkursa Miss Bikini Latvia 2015 pludmales fotosesija. Neaizmirsti nobalsot par meiteni, kas, Tavuprāt, visvairāk pelnījusi uzvaru šajā konkursā. 

Meitenes fotografējās skaistajos, Latvijā ražotajos uzņēmuma V.O.V.A. peldkostīmos. Lai pirmajos šīs vasaras saules staros modeles neapdegtu un āda fotogrāfijās izskatītos nevainojami, meitenes izmantoja Australian Gold pretapdeguma krēmus un sauļošanās eļļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fotosesijai tika veltītas divas dienas, vienu dienu fotogrāfs ar modelēm devās uz Lilastes pludmali un tās apkaimē esošajiem piejūras mežiem un ezeriem, kuriem piemīt mistisks skaistums.

Balso par meiteni, kas, Tavuprāt, visvairāk pelnījusi nēsāt Miss Bikini Latvia 2015 titulu, kā arī palīdzi noskaidrot, kura no skaistajām meitenēm būs Miss Internets. Konkursa dalībnieces vērtēs septiņi zinoši un profesionāli žūrijas locekļi, bet interneta balsojuma rezultāts būs kā astotā žūrijas locekļa balss. Tāpēc Tev, portāla Skaties.lv lasītāj, ir tas gods un tiesības noteikt, kura konkursa Miss Bikini Latvia 2015 pusfināliste dosies uz lielo Pasaules finālu, kas šā gada septembrī norisināsies Ķīnā.

Anastasija Putilo

Anete Šaitere

_MG_6915_web

Evita Fridenberga

_MG_5352_web

Jekaterina Jermolajeva

_MG_6819_web

Ketija Jansone

_MG_7025_web

Laura Lauze

_MG_5071_web

Laura Girgele

_MG_5373_web

Zelda Tropa

_MG_6730_web

Paula Freimane

_MG_7292_web

Linda Andriksone

_MG_6071_web

Foto

Skaties.lv Tev arī piedāvā apskatīt foto galeriju par to, kā tapa bildes ar daiļavām!

Otrajā dienā par fotosesijas lokācijas vietu tika izvēlēta Mangaļsalas pludmale un mols. Lai arī uz vakara pusi vējainajās pludmalēs palika diezgan pavēss, meitenes atzina, ka fotografēšanās prasa diezgan lielu piepūli un koncentrēšanos un tās laikā auksti nav nemaz.

Konkursa fināls notiks klubā Coyote Fly 27. jūnijā plkst. 22:00. Vairāk par balsojumu vari izlasīt šeit.

Balso

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl