Latvijas dizaineri pošas Rīgas modes nedēļai

Komentāri
Latvijas dizaineri pošas Rīgas modes nedēļai
Publicitātes foto

Rīgas modes nedēļā, kas norisināsies no 17. līdz 21. martam, līdzās jaunajiem zīmoliem piedalīsies Latvijas labākie un atzītākie modes mākslinieki – Amoralle, Anna LED, Katya Katya Shehurina, Narciss, Natālija Jansone, NÓLÓ, One Wolf un Paviljons.

Profesionālo modes skašu laikā tiks prezentētas 2015.–2016. gada rudens–ziemas kolekcijas. Šosezon zīmols Amoralle līdzās veļai un mājas tērpiem parādīs arī ikdienā valkājamu apģērbu, bet Katya Katya Shehurina prezentēs uzreiz divas – kāzu kleitu un vakarkleitu – kolekcijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Narciss kolekcija Karuselis solās būt spilgta un krāsām bagāta. Natālijas Jansones kolekcija ir Londonas iedvesmotā. NÓLÓ tērpiem šosezon ir raksturīgas dažādas detaļas, kuras ir “aizņemtas” no vīriešu garderobes un bērnu rotaļlietu kastes. One Wolf prezentēs vīriešu safari stila kolekciju, savukārt zīmola Paviljons sportiska stila adīto tērpu kolekciju radījusi dizainere Līga Garda.

Zīmola Narciss kolekcija Karuselis. Publicitātes foto

Jau vēstījām, ka starp jaunajiem zīmoliem, kas šopavasar sevi prezentēs Rīgas modes nedēļā, ir it’sME, Alexandra Westfal, IN by Inga Nipane un Liga Banga.

Lasi vēl