Komentāri
Latvija ”Eirovīzijas” konkursā Kijevā uzstāsies pirmajā pusfinālā
Foto: AFP/ LETA

Latvijas pārstāvis ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā Kijevā startēs pirmā pusfināla otrajā daļā, vēsta informācija starptautiskā dziesmu konkursa mājaslapā.

Starptautiskais ”Eirovīzijas” dziesmu konkurss šogad notiks Ukrainas galvaspilsētā Kijevā. Pusfināli norisināsies 9. un 11. maijā, bet fināls – 13. maijā.

Šogad pirmajā pusfinālā piedalīsies 18 valstis, bet otrajā – 19 valstis.

Pusfinālā Latvija konkurēs ar Melnkalnes, Somijas, Gruzijas, Portugāles, Beļģijas, Zviedrijas, Albānijas, Azerbaidžānas, Austrālijas, Kipras, Slovēnijas, Armēnijas, Moldāvijas, Čehijas, Islandes, Grieķijas un Polijas pārstāvjiem.

Savukārt otrajā pusfinālā uz skatuves kāps Maķedonijas, Maltas, Nīderlandes, Serbijas, Dānijas, Krievijas, Rumānijas, Ungārijas, Austrijas, Īrijas, Šveices, Igaunijas, Izraēlas, Bulgārijas, Sanmarīno, Lietuvas, Horvātijas, Norvēģijas un Baltkrievijas pārstāvji.

Krāšņajā fināla koncertā 13. maijā uzstāsies arī Ukrainas iepriekšējo gadu uzvarētājas Džamala (2016) un Ruslana (2014).

Jau ziņots, ka par iespēju pārstāvēt Latviju šogad sacentīsies 22 izpildītāji. Kurš dosies uz Kijevu, kļūs zināms 26. februārī.

Pērn Latvijas pārstāvis Justs ”Eirovīzijas” lielajā finālā ierindojās 15. vietā, bet konkursā ar dziesmu “1944” triumfēja Ukrainas dziedātāja Džamala.

Foto: krāšņais “Eirovīzijas” konkurss pērn Zviedrijā

Lasi vēl