Komentāri

Sestdienas naktī spraigā cīņā tika noskaidrots Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētāja – Ukrainas pārstāve Džamala. Nu publicēta arī visa balsošanas tabula, kurā varam redzēt arī to, kuras valstis un cik punktu piešķīra Latvijai.

Lielā fināla kopvērtējumā Latvijas pārstāvis Justs Sirmais ierindojās 15. vietā, iegūstot 132 punktus. Pašā fināla raidījumā tika atklāts tikai žūrijas balsojums punktu pa punktam, bet skatītāju balsojums tika sasummēts vienā ciparā. Nu atklājies, cik punktu piešķīruši arī skatītāji un žūrija kopā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, visvairāk punktu Latvijai kopvērtējumā iedevusi Lietuva (19), Igaunija (15), Gruzija (13) un Ukraina (13).

Šādus punktus Latvija saņēma no žūrijas: Čehija (1), Īrija (1), Gruzija (7), Šveice (3), Izraēla (5), Vācija (2), Krievija (3), Lietuva (7), Maķedonija (3), Igaunija (8), Ukraina (8), Polija (6), Slovēnija (7), Ungārija (8).

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl