Laika mašīna, kas uz sarunu šovu ļauj ierasties no vēstures! Skaties animācijas seriālu ”Pībodija kunga un Šērmena šovs” TV3 Mini!

0 Komentāru
Laika mašīna, kas uz sarunu šovu ļauj ierasties no vēstures! Skaties animācijas seriālu ”Pībodija kunga un Šērmena šovs” TV3 Mini!
Foto: Publicitātes foto

Iepazīsties – suns, saukts par Pībodija kungu un viņa draugs – puika Šērmens! Abi kopā viņi vadīs izklaidējoši izglītojošu sarunu šovu animācijas seriālā ”Pībodija kunga un Šērmena šovs” TV3 Mini!

Seriāls ir balstīts uz tāda paša nosaukuma animācijas filmu, un Pībodija kunga un Šērmene vadītais sarunu šovs no citiem atšķiras ar kādu būtisku lietu – viņiem pieder laika mašīna, kas ļauj šova viesiem ierasties no dažādām pasaules valstīm un arī no vairāku desmitu tūkstošu gadu senas vēstures, kā arī šova vadītājiem pašiem doties uz jebkuru pasaules vietu jebkurā laikā.

Sarunās ar saviem viesiem, kas bieži vien ir vēsturiski nozīmīgas personības, Pībodija kungs un Šērmens interesantā un saistošā veidā iepazīstina skatītājus ar viņu dzīvi, rakstura īpatnībām un veikumu.

Kad viņi paši dodas uz tālām zemēm un seniem laikiem, kad tur notikuši kādi svarīgi notikumi, lai satiktu interesantus un ietekmīgus cilvēkus, kas mainījuši pasaules vēstures gaitu, skatītājs uzzina arī daudz interesantu faktu par šīm zemēm, laikmetu, vidi un paradumiem, kas toreiz valdījuši.

Meties piedzīvojumos kopā ar Pībodiju un Šērmenu, apceļo pasauli, apceļo laikmetus, satiec interesantas un savdabīgas personības, uzzini daudz ko jaunu!

Skaties animācijas seriālu ”Pībodija kunga un Šērmena šovs” no 30. augusta darbdienās plkst. 13:15 un 22:15 TV3 Mini!

0 Komentāru