Lai skan kāzu zvani un vairojas mīla! Magone, Dzērumu pāris un Saldus Anita atklāj vasaru ar privātiem paziņojumiem

17 komentāri
Lai skan kāzu zvani un vairojas mīla! Magone, Dzērumu pāris un Saldus Anita atklāj vasaru ar privātiem paziņojumiem
Privātais arhīvs/Skaties.lv

Pavasaris ir pilnā plaukumā arī Latvijas šovbiznesā- mīlas intrigas kļūst arvien kaislīgākas, strīdi – arvien emocijām bagātāki, un jau sāk šķindēt pirmie kāzu zvani. Ja tu šonedēļ biji aizņemts, pats savas privātās dzīves tīmekļus pinot, Skaties.lv piedāvā atskatīties uz galveno, kas noticis zvaigžņu pasaulē.

Dzērumu pāris šķiras un precas

Mēdz teikt, ka no mīlas līdz naidam un atpakaļ ir tikai viens solis, un to lieliski pierāda ”Patiesības spoguļa” zvaigžņu Lauras un Mārtiņa no Dzērumiem stāsts.

Maija beigās abi paziņoja par šķiršanos, taču jau pēc pāris dienām Skaties.lv saņēma fanu bildes, kurās atklājas – Laura un Mārtiņš jauki atpūtušies ”Rimi”! Bildes skati te!

Pārīša fani ir nevaldāmi – Skaties.lv nupat saņēma ziņas, ka abi ieradušies Dzimtsarakstu nodaļā, lai noteiktu kāzu datumu! Par kāzām lasi te!

Starp citu, precas ne tikai dzērumieši! Pēdējo ballīti vecmeitas godā nosvinējusi Magone Burka no ”Saimnieks meklē sievu”. Apskati bildes no vecmeitu ballītes te!

Saldus Anitas spožums un posts

Par nedēļas zvaigzni numur viens nešaubīgi kļuva Anita Ozoliņa no Saldus, kuru fani iepazina ”Tēta nedienas Latvijā”. Startējot ”Precētie pret brīvajiem”, Anita nāca klajā ar nepiedienīgāko piedāvājumu spēles vēsturē.

Ko Anita piedāvāja? Lasi te!

Piedāvājums Anitai nodrošināja uzvaru, bet lēdijas uzvedība pēc šova saniknoja spēles galveno varoni Jāni. Jāņa stāstu lasi te!

Nedēļas izskaņā Anita mazliet rimās un nāca klajā ar paziņojumu, ka lēmusi uzvaras naudu tomēr ieguldīt bērnu priekā. Ko par 800 eiro pirks Anita? Lasi te!

Arī Jānim pēc TV spēles iet raibi – viņš piedzīvojis ērmotāko randiņu dzīvē! Skaties.lv to iemūžināja reportāžā. Apskati bildes te!

Reperi raujas pēc slavas

Tauta, meklējiet savus keponus, jo jūnijs paies repa zīmē! Nupat atklātas vasaras lielākās rīmju cīņas ”Summer Rap Battle”.

Apskati dalībniekus un, kas zina, pievienojies pats šeit!

Rīmju cīņa būs lieliska iespēja plašākos mērogos uzmirdzēt jauniem repa talantiem. Sevi jau pieteicis Elements no Kandavas, bet kā ellīgākais dalībnieks tiek vērtēts gaismas nesējs Lucifers!

Kurš no viņiem izturēs sūrajā ceļā pēc slavas? Elements jau metis plinti krūmos – lasi šeit.

Lai intrigām bagāts jūnijs Latvijas šovbiznesā!

Foto: nedēļas zvaigznes

 

TOP komentāri

 • kleita
 • ALENS DELONS
  +6 +6 0

  ALENS DELONS

  SALDUS ANITAI VAI NEBUTU PRIORITATE DABUT BERNUS ATPAKAĻ,VAI TĀ KĀ CIGĀNI TEIKTU. VAI ŠITOS MAZGASIM VAI TAISISIM JAUNUS.?AR ZEMU INTELEKTU PALIGSKOLAS LIMENIS. MAN ŽEL KA BERNIEM IR TĀDA MAMMA. LABAK LAI ADOPTE KRIETNI AUDŽU VECAKI IESAKU ANITAI PAR 8OO EIRO SALIKT ZOBUS UN LIETOT PREZERVATIVUS.
 • nra.lv
  +5 +5 0

  nra.lv

  jānis 5.jūnijs 2017 21:29
  burkā? nu beidzot to trako no Latvijas graustiem kāds tik pat traks paņems... da ļubov i sojuz...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl