Ladybird atgriezusies uz Latvijas popmūzikas skatuves?

1 komentārs
Ladybird atgriezusies uz Latvijas popmūzikas skatuves?
Dziedātāja Ladybird uzstājas sava jaunā albuma 5 moods prezentācijā Oriflame dārzā 2006. gadā. Foto: LETA

Savulaik populārā dziedātāja, par latviešu Kailiju Minogu sauktā Ladybird, īstajā vārdā Tatjana Šihmuratova, šoziem atgriezusies dzimtenē un uzstājās arī savas draudzenes Jenny May jeb Maijas Stuģes 31. dzimšanas dienas svinībās 3. februārī.

Ladybird un Jenny May draudzība ilgst vairāk nekā desmit gadus, tādēļ muzikāls sveiciens Maijai dzimšanas dienā ir tikai likumsakarīgs, tiesa, agrāk spožā soliste dziedāja karaoke.

Kā noskaidrojis žurnāls Kas Jauns, dziedātāja, ko draugi sauc par Daci, Latvijā apciemo radus un draugus, bet viņas pastāvīgā dzīvesvieta ir Anglija. Dziedātāja nesen viesojusies Ņujorkā.

TOP komentāri

  • !
    +2 +2 0

    !

    Labs jaunums.Man viņa ļoti patika,kad viņa uzstājās un dziedāja,bet tikai žēl,ka īss tas laiks bija,Gribētos viņu redzēt uz skatuves vēl un vēl!Ar lielu nepacietību gaidīšu viņas parādīšanos uz skatuves!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl