Kurš teica, ka nav sniega? Skaisti foto, kas šoziem uzņemti Suntažos

11 komentāri
Kurš teica, ka nav sniega? Skaisti foto, kas šoziem uzņemti Suntažos
artispupins.photography

Par šīs sezonas saviesīgo sarunu hitu un trendu sociālajos tīklos kļuvusi sūkstīšanās par to, ka Latvijā šogad neesot ziemas. Pie Skaties.lv vērsās lasītājs Artis, kuram apnikušas šīs žēlabas un kurš ar fantastiskiem foto vēlas atgādināt, – sniegs šoziem Latvijā bija! Un kā vēl!

Mūžīga neapmierinātība ar laikapstākļiem jau kļuvusi par tādu kā stila lietu Latvijā – ja ziema padevusies auksta, ļaudis raud pēc vasaras un sūrojas par aukstumu, ja lutina pavasarīgs janvāris – nācija brēc pēc sniega un sala.

Līdzīgi ir arī šogad – ja nedzirdi ilgpilnus saucienus pēc sniega vismaz reizi trīs dienās, visticamāk, ka tu nemaz neizej sabiedrībā.

Kamēr šis gads jau sociālajos tīklos neoficiāli pasludināts par gadu bez ziemas, Artis Pupiņš atgādina, – decembra sākumā bija diena, kad Latviju lutināja patiesi balts un skaists sniegs – 1. decembris. Artis šajā dienā bijis Suntažos, un iemūžinātie kadri priecē viņu joprojām arī siltajā janvārī.

Viss vēl nav zaudēts – dažādās prognozēs turpina pavīdēt vēstis par kaut kad jau drīzumā gaidāmu salu. Pēc sniega izsalkušajām dvēselēm atliek turēt īkšķīšus un, kamēr vēl nav iespējas pārpludināt pašiem savus sociālos tīklus ar sniega bildēm un sūroties par aukstumu, priecēt acis, skatoties Arta uzņemtajos kadros.

11 komentāri