Kurš pēc Pirmā skūpsta dosies uz randiņu? Prognozē un laimē balvu!

114 komentāri
Kurš pēc Pirmā skūpsta dosies uz randiņu? Prognozē un laimē balvu!
Foto: F64

Romantiskākais no Bez Tabu eksperimentiem – Pirmais skūpsts – ir nonācis finiša taisnē. Eksperimenta finālisti beidzot ir tikušies un ļāvušies pirmajam skūpstam. Drosminieki un malači – aplausi un fanfaru skaņas dalībniekiem! Taču tagad seko pats interesantākais – vai pirmais skūpsts bija tik kaislīgs, valdzinošs un neaizmirstams, lai eksperimenta dalībnieki gribētu satikties jau randiņā? Kādam jā, bet kādam diemžēl nē…

Ir patiess prieks, ka daļa eksperimenta dalībnieku pēc Pirmā skūpsta devās arī uz pirmo randiņu. Portāls Skaties.lv un Bez tabu aicina tevi piedalīties prognožu spēlē, kurā tev jācenšas noteikt – kuri no Pirmā skūpsta pāriem devās uz pirmo randiņu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apskati eksperimenta dalībniekus un centies noteikt, kuri, tavuprāt, ir saderīgākie pāri, kuru skūpsts bijis viskaislīgākais, lai iepazītos tuvāk randiņā. Kad tev ir skaidrs, kuri ir tie veiksminieki, nobalso!

Lai nobalsotu, tev jāautorizējas ar Facebook vai Draugiem.lv pasi (tas ir pavisam vienkārši – noklikšķini uz Facebook vai Draugiem.lv). Jautāsi, kāpēc? Tāpēc, ka veiksminieks laimēs balvu – šokolādes fondī divām personām un divas īpašas kafijas tasītes. Laimesta izlozē piedalīsies, pat ja uzminēsi kaut vienu pāri, kas Pēc pirmā skūpsta devās uz randiņu!

Bet tagad pie lietas – skaties Bez Tabu Pirmā skūpsta fināla dalībniekus un prognozē!

 

Bez tabu eksperiments Pirmais skūpsts ir beidzies un esam noskaidrojuši Prognožu spēles uzvarētāju. Lai uzzinātu, kas uzvarējis prognožu spēle, spied šeit!

 

Ēriks un Daiga

Ēriks ir 60 gadus vecs. Pēc profesijas – namdaris. Cilvēks ar humora izjūtu. Viens jau aptuveni piecus gadus. Ir viena meita no iepriekšējās laulības. Dzīves mērķis – dzīvot laimīgi!

Foto: F64

Foto: F64

Ēriks uz pirmo skūpstu devās ar Daigu. Grāmatvede, kurai brīvajā laikā patīk pārbraucieni ar velosipēdu. Viena aptuveni piecus gadus. Pati sevi raksturo kā aktīvu, atvērtu un jautru sievieti.

Foto: F64

Foto: F64

Ērika un Daigas pirmais skūpsts

ēriks un daiga

Aigars un Laura

Aigars ir 25 gadus vecs un strādā augļu servisā. Praktisks puisis, kura dzīves mērķis – 30 gados nopelnīt pirmo miljonu. Viens aptuveni divus mēnešus. Pats sevi raksturo kā jautru un uzticīgu puisi.

Foto: F64

Foto: F64

Aigars pirmo skūpstu baudīja ar Lauru. Viņa ir 23 gadus veca topošā fitnesa trenere. Laura uzskata, ka mīlestība nav jāmeklē – tā atnāk pati. Viena jau vairāk nekā gadu. Pati sevi raksturo kā loģisku, ātru un saprotošu meiteni.

Foto: F64

Foto: F64

Aigara un Lauras pirmais skūpsts!

aigars un laura

Mārtiņš un Laura

Mārtiņš ir 26 gadus vecs. Viņš ir siltumsūkņu un aukstumiekārtu meistars. Puiša hobijs ir video spēles. Tikai tad, ja ir noskaņojums, var pagatavot vakariņas. Viens jau 2 gadus. Pats sevi salīdzina ar kaķi.

Foto: F64

Foto: F64

Laura ir 20 gadus veca studente. Dzīvē vēlas sasniegt šķietami nesasniedzamo! Viena aptuveni pusgadu. Pati sevi raksturo kā atraktīvu, patiesu un pozitīvu personu.

Foto: F64

Foto: F64

Mārtiņa un Lauras pirmais skūpsts
laura un mārtiņš

Toms un Anna

Toms ir 23 gadus vecs! Autosportists. Puisis ar labu humora izjūtu! Viens jau trīs gadus. Pats par sevi saka, ka ir draudzīgs un ambiciozs.

Foto: F64

Foto: F64

Anna ir 24 gadus veca, strādā par administratori. Meitene ar plašu sirdi! Viena tikai trīs mēnešus. Pati sevi raksturo kā izpalīdzīgu un labsirdīgu personu!

Toma un Annas pirmais skūpsts

anna un toma

Mareks un Inese

Mareks ir 36 gadus vecs. Darbojas celtniecības jomā. Uzskata sevi par romantisku un praktisku. Viens kādu laiku. Pats sevi raksturo kā jautru un interesantu personību.

Foto: F64

Foto: F64

Inese ir 33 gadus veca, darbojas zirgkopības jomā. Patīk romantika. Viena sešus mēnešus. Pati sevi raksturo kā labsirdīgu, nepārliecinātu, taču dažreiz varot iedzelt ar savu dzeloni!

Foto: F64

Foto: F64

Mareka un Ineses pirmais skūpsts

mereks un inese

Jānis un Karīna

Jānis ir 26 gadus vecs, strādā par stilistu. Brīvmākslinieks! Viens jau divus gadus. Pats sevi raksturo kā māksliniecisku un noslēpumainu puisi, kuram patīk “saasināt” dzīvi!

Foto: F64

Foto: F64

Karīna ir 28 gadus veca, strādā par biroja administratori. Karīnu raksturo vārds romantika! Viena dažus mēnešus. Patīk sportot.

Foto: F64

Foto: F64

Jāņa un Karīnas pirmais skūpsts

karīna un jānis

Jānis un Renāte

Jānis ir 18 gadus vecs telemārketinga speciālists. Viens jau aptuveni gadu. Sevi raksturo kā jautru, dzīvespriecīgu un nopietnu personību!

Foto: F64

Foto: F64

Renāte ir 18 gadus veca. Studē foto dizainu. Patīk fotografēt, zīmēt un gleznot. Viena trīs mēnešus. Sevi raksturo kā aktīvu, sirsnīgu, uzticīgu un atvērtu personību.

Foto: F64

Foto: F64

Jāņa un Renātes pirmais skūpsts!

renāte un jānis

Endijs un Laima Anete

Endijs ir 23 gadus vecs tirdzniecības pārstāvis. Uzskata, ka ir gudrs, jauns un arī iedomīgs puisis. Viens sešus mēnešus. Ziemā aizraujas ar snovbordu, vasarā ar volejbolu.

Foto: F64

Foto: F64

Laima Anete ir 19 gadus veca studente. Meitene, kura skolu cenšas apvienot ar darbu. Viena aptuveni gadu. Pati sevi raksturo kā izpalīdzīgu, mīļu un atbildīgu personu.

Foto: F64

Foto: F64

Endija un Laimas Anetes pirmais skūpsts!

endijs un anete

Skaties, kā Pirmā skūpsta dalībnieki gatavojās Bez Tabu eksperimentam!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl