Kuram izdosies sasniegt savu mērķi – mācīties nindzju mākslu pie lielā skolotāja? Skaties jaunajā izdzīvošanas šovā ”Ekstrēmais nindzju izaicinājums”!

0 Komentāru
Kuram izdosies sasniegt savu mērķi – mācīties nindzju mākslu pie lielā skolotāja? Skaties jaunajā izdzīvošanas šovā ”Ekstrēmais nindzju izaicinājums”!

TV6 piedāvā jaunu izdzīvošanas un izturības pārbaudījumu ”Ekstrēmais nindzju izaicinājums”, kurā piedalās pieredzējuši cīnītāji – tādi, kuru ikdiena ir saistīta ar izdzīvošanu: militāristi, cīņas mākslu pasniedzēji, izdzīvošanas eksperti un profesionāli cīkstoņi.

Šoreiz pārbaudījumā dalībniekiem būs jāvadās pēc seno laiku cīnītāju nindzju dzīvesveida, kas saistīts ne tikai cīņas mākslu, bet arī izdzīvošanu. Šos pārbaudījumus izveidojis cilvēks, kurš tiek uzskatīts par nindzju senseju – pēdējais īstais nindjza Džininči Kavakami.

ASV ziemeļrietumos, Klusā okeāna piekrastē atrodas augstas kalnu grēdas, neskarta savvaļas daba, kuru raksturo masīvas kalnu grēdas, leduslauki un pirmatnējie meži, kuri cieš no spēcīgākajām lietusgāzēm kontinentā.

Tieši šeit deviņi dalībnieki metīsies izaicinājumā, kas pārbaudīs viņu izdzīvošanas un izturības spēju, kā arī ķermeņus un prātus. Viņi visi dosies astoņās izdzīvošanas misijās – ja kādam neizdosies tās pievārēt, nāksies izstāties. Tie, kuri misijas izpildīs, iegūs iespēju doties uz Japānu un apgūt nindzju mākslu pie paša Kavakami.

Pirmā misija ir cīņa ar šķēršļiem – izdzīvot vietās, kuras nav piemērotas dzīvošanai. Tā paredzēta, lai atsijātu tos, kas nespēj izdzīvot aukstumā un slapjumā.

Dalībnieki sadalīti trīs grupās pa trim, kam vajadzētu uzdevumu padarīt vieglāk izpildāmu, bet ne vienmēr tā ir – dalībnieku domas mēdz dalīties, sākas nesaprašanās, strīdi. Stress un nogurums dara savu. Uzdevums ir nosacīti vienkāršs – izdzīvot ekstremālos apstākļos – uz ledāja, purvā vai uz klintīm, kur nav iespējams atrast pajumti.

Tie, kuri izturēs, dosies nākamajā misijā. Pārguruši un bez spēka viņi nonāks uz izolētas salas, uz kuras gandrīz nav pieejami resursi dzīvošanai – ūdens un pārtika, un uzdevums atkal ir vienkāršs – izdzīvot. Un tā no misijas uz misiju…

Kuram izdosies sasniegt savu mērķi – mācīties nindzju mākslu pie lielā skolotāja, skaties jaunajā izdzīvošanas šovā ”Ekstrēmais nindzju izaicinājums” no 4. augusta trešdienās plkst. 21:00 TV6!

0 Komentāru