Kur Ziemassvētkos aizbraukt par 100 eiro?

Komentāri

2. Arhitektūra un mazliet siltāks laiks – uz Barselonu

2/8

Ziemassvētki Parīzē par 72 eiro – tas ir iespējams

Foto: LETA

Foto: LETA

Neticami, bet aizlidot līdz Parīzei īsi pirms Ziemassvētkiem var par 72 eiro. Protams, lidojums nebūs biznesa klasē, bet ar vienu no zemo cenu aviokompānijām, kas lido no Rīgas, turklāt tas ir tiešais reiss. 72 eiro!!! Un Parīze, kā jau viena no pasaules metropolēm, piedāvā virkni Ziemassvētku izklaižu – restorānus, iepirkšanos, Ziemassvētku eglīšu izstādi, slidotavas utt., bet tas nav nekas tāds, ko nevarētu izbaudīt citur! Laikam arī jāņem vērā, ka, izvēloties Parīzi, ar atlikušajiem 28 eiro varētu būt baigi ”par īsu”.

2. Arhitektūra un mazliet siltāks laiks – uz Barselonu

2/8
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl