Kur Rīgā visizdevīgāk baudīt kino uz lielā ekrāna?

1 komentārs

2. Cinamon – 8 kinozāles Teikā

2/6

Gada sākums ir laiks, kad ”novāc iepriekšējā gada ražu” jeb sadala balvas arī kino nozares pārstāvji. Aiz kalniem nav zeltaino Oskaru sadale, tādēļ lieku reizi atgādinām, ka daļu prestižajai kino balvai nominēto filmu aizvien iespējams noskatīties Rīgas kinoteātros. Kur to izdarīt visizdevīgāk, noskaidro raksta turpinājumā!

Forum Cinemas – pirmdienās lētāk!

Foto: LETA

Foto: LETA

Forums Cinemas, 13. janvāra iela 8, – pirmais daudzzāļu kino Latvijā -, kas piedāvā visplašāko filmu programmu, kinobiļešu cenas mainās atkarībā no filmas izrādīšanas laika un formāta – no 3,90 līdz 7,80 eiro. Plašāk skaties attēlā!

Iesakām noskatīties:

Alehandro Gonzalesa Injaritu filma Putncilvēks vai neparedzēts neziņas labums (Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) stāsta par katram latvietim (un ne tikai latvietim) sirdij tuvu tēmu – to, ka visa mūsu dzīve ir viens liels teātris, bet teātris ir pavisam cita dzīve… un nedaudz arī par supervaroņiem, jo cits kino mūsdienās vairs netiek apmeklēts. Filma ir viena no līderēm uz Oskaru nomināciju sarakstos.

Baumo, ka Šerilas Streidas loma aktrisei Rīzai Viterspūnai Žana-Marka Vallī filmā Mežone (Wild) varētu sagādāt otro Oskaru karjerā. Kinolente ir balstīta uz patiesiem notikumiem par izglābšanos, dodoties dabā.

Vēsturisks britu trilleris ‘71: Pēdējais kareivis (’71) stāsta par dramatiskiem notikumiem Belfāstā Īrijā. Filma ieurbjas iekšējā, emocionālā cīņā, kas nereti ir daudz dramatiskāka par cīņām, kas tiek veiktas par vienas vai citas valsts brīvību. Filmu jau atzinīgi novērtēja Berlīnes, Ņujorkas, Toronto un Karlovi Vari kinofestivālu publika un žūrija. Filma pretendē arī uz vairākiem Oskariem.

Uz patiesiem notikumiem balstīta drāma Lapsu medības (Foxcatcher) stāsta par neparastām un traģiskām attiecībām starp kādu ekscentrisku miljonāru un diviem brāļiem, daudzkārtējiem pasaules čempioniem brīvajā cīņā. Filma saņēmusi Kannu kinofestivāla balvu par labāko režiju, un kritiķi filmai prognozē arī panākumus Oskara balvu ceremonijās.

Tima Bērtona jaunākā filma Lielās acis (Big Eyes) ir uz reāliem notikumiem balstītā kinolente, kas vēsta par apbrīnas vērto un dažkārt arī komisko mākslinieces Mārgaritas Kīnas dzīvi (viņa kļuva slavena XX gadsimta 50. gados).

2. Cinamon – 8 kinozāles Teikā

2/6
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • .O.K.
    0 0 0

    .O.K.

    Visizdevīgāk skatīties filmas,neatkarīgi no biļešu cenas,ir Splendid Palace,jo tur negrauž popkornu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl