Žans Mišels Žārs rudenī uzstāsies Tallinā

Komentāri
Žans Mišels Žārs rudenī uzstāsies Tallinā
Foto: AFP/ LETA

Elektroniskās mūzikas krusttēvs Žans Mišels Žārs (Jean-Michel Jarre) pēc sešu gadu pārtraukuma ir atgriezies uz lielās skatuves, lai mūzikas cienītājiem piedāvātu neaizmirstamu šovu. Pasaules koncerttūre Electronica sāksies Eiropā šī gada oktobrī, un tās ietvaros 2. novembrī mūziķis sniegs koncertu Tallinas Saku arēnā Igaunijā, informē koncertaģentūra FBI.

Žāra koncertos ierasts redzēt satriecošas vizualizācijas un jaunākās digitālo tehnoloģiju iespējas, ko gadu gaitā ir novērtējuši miljoniem fanu visā pasaulē. Arī jaunais šovs solās būt iespaidīgs muzikālais piedzīvojums, kur klausītāji varēs dzirdēt dziesmas no Žāra albuma Electronica, kā arī dziesmas no tādiem klasiskiem ierakstiem kā Oxygene un Equinoxe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sava Electronica albuma ierakstā Žārs uzaicinājis piedalīties virkni ar mūzikas zvaigznēm: Rone, Pet Shop Boys, Primal Scream, E.S., Julia Holter, Gary Numan, Jeff Mills, Peaches, Siriusmo, Yello, The Orb, Sebastien Tellier, Hans Zimmer, Cyndi Lauper un Christophe.

Žans Mišels Žārs ir viens no pirmajiem māksliniekiem, kurš sāka izpildīt elektronisko mūziku tādā izpratnē, kādu mēs to pazīstam šodien, tāpēc viņa ieguldījums mūzikā ir nenovērtējams. Ar saviem koncertiem Žārs ir iekļuvis pat Ginesa rekordu grāmatā – viņa pilsētas koncertu Parīzes ielās apmeklēja 2,5 miljoni skatītāju. Drīz šo rekordu pārspēja pats Žārs, uzstājoties Maskavas 850 gadu jubilejas svinībās 3,5 miljonu cilvēku auditorijas priekšā.

 

Foto

Ar pavisam jaunu un unikālu koncertšovu Žārs jau oktobrī un novembrī priecēs mūzikas cienītājus Eiropā, uzstājoties lielākajās arēnās, to skaitā O2 arēnā Londonā un AccorHotels arēnā Parīzē.

Biļetes uz koncertu Tallinā jau tagad ir nopērkamas Biļešu servisa kasēs un internetā bilesuserviss.lv. Biļešu cena, sākot no 49 eiro.

Video

Lasi vēl